Hiring Day Бургас – Продавач – консултант на пълен или непълен работен ден

  • Почасова

Описание на длъжността

Заповядай на интервю & направи кариера при нас!

Заповядай в нашия H&магазин в Мол Галерия, Бургас, в четвъртък 04.04. в интервала между 11 и 18ч., за интервю на място. Търсим продавач - консултанти на пълен и непълен работен ден.

Ако искаш да направиш следващата стъпка в кариерния си път, ела на място или кандидатствай сега, за да си запазиш място. Нямаме търпение да се запознаем с теб!

Искаш да започнеш своята кариера при нас? Разгледай обявата ни за Продавач – консултант, за която активно търсим хора.

Кат продавач консултант ще научиш основните процеси на работа в магазина, ще се присъединиш към талантлив екип от нови приятели - и най-важното - ще научиш как да накарате нашите клиенти да се чувстват добре дошли, щастливи и вдъхновени, като същевременно имаш шанс за кариера през целия си живот.

Основни отговорности:

  • Подсигуряваш, че нашите клиенти винаги са наш приоритет, осурявайки им страхотно клиентско изживяване
  • Допринасяш за създаването на среда, която е лесна за пазаруване чрез спазване на най-добрите практики в магазина и страхотната грижа за дрехите
  • Споделяш знанията и уменията си с останалите колеги, като активно допринасяш за създаването на страхотен екип, който да отгваря на очакванията на нашите клиенти
  • Работиш в съответствие със стандартите, политиките, процедурите и законовите изисквания на H&M

Квалификации

Както всички в H&M, ние вярваме, че си позитивен и амбизиозен екипен играч, изпълнен с хъс и оптимисъм.

В теб търсим:

  • Искрен интерес към това да създаваш най-доброто клиентско изживяване, където всеки може
  • да изглежда и да се чувства добре
  • Приятелски, социален и полезен подход към клиентите и колегите; популяризиране на нашите ценности и култура в ежедневната ти работа
  • Екипен играч, който обича да работи в динамична среда

Допълнителна информация

Ако това звучи вълнуващо за теб, кандидатствай сега, като ни изпратиш своето CV, за да си запазиш място или ела на самия ден, възможно най-скоро, но не по-късно от 3-ти Април.

Придобивки

Предлагаме на всички наши служители в H&M Group атрактивни придобивки и широки възможности за развитие в цял свят. Всички наши служители получават карта за отстъпки за персонал, която може да се използва за всички марки на H&M Group в магазините и онлайн. Марките, за които важи отстъпката, са H&M (включително Beauty и Move), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET, Afound. В допълнение към отстъпката за персонала, всички наши служители са включени в нашата H&M Incentive Program - HIP. Можете да прочетете повече за нашата H&M Incentive Program тук

В допълнение към нашите глобални придобивки, всички наши местни пазари предлагат различни конкурентни предимства и придобивки. Моля, имай предвид, че те могат да се различават в зависимост от вида на заетостта и държавите.

Допълнителни придобивки за България:

  • Ваучери за храна
  • Осигуровки върху реално брутно възнаграждение
  • Възможност за заявяване на Multisport карта на преференциална цена
  • Обучения & възможност за кариерно развитие
  • Гъвкаво работно време
  • Великденски и Коледни ваучери
  • Платен отпуск при сключване на брак
  • H&M карта-подарък за раждане на бебе
  • Ваучер при навършване на 10 години в комппанията
  • Възнаграждение при пенсиониране

Приобщаване и многообразие

H&M е част от H&M GroupВ H&M Group сме решени да създаваме и поддържаме приобщаващиразнообразни и справедливи работни места в цялата ни организацияНашите екипи се състоят от различни хоракоито споделят и комбинират своите знанияопит и идеиНаличието на разнообразна работна сила води до положително въздействие върху начинапо който се справяме с предизвикателстватавърху товакоето възприемаме като възможнои върху начинапо който избираме да се отнасяме към нашите колеги и клиенти по целия святЕто защо всички измерения на разнообразието се вземат предвид в нашия процес на набиране на персонал.

За Нас

H&M е моден бранд, който предлага най-новите стилове и вдъхновение - от модни артикули и уникални дизайнерски колаборации до достъпни предложения за вашия стил. Нашата бизнес идея е мода и качество на най-добра цена по устойчив начин. Научи повече за H&M тук

Политика за поверителност