Praktykant/ka w dziale Produkcji

  • Pełny etat

Opis firmy

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości w pełni online. Nasza marka obecna jest w dziewięciu krajach - Polsce, Niemczech, Austrii, Szwecji, Holandii, Belgii, Francji, Włoszech oraz Hiszpanii. Łącznie każdego dnia oferujemy naszym klientom ponad 5.000 samochodów osobowych.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców.

Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w międzynarodowej firmie - wyślij aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Opis stanowiska

Obowiązki:

Przejście całego procesu przygotowania auta do sprzedaży:

  • praca na myjni
  • czyszczenie wnętrz
  • detailing aut: smart + polishing + PDR
  • pomoc na mechanice
  • nauka oględzin

Kwalifikacje

Wymagania:

  • Statusu studenta UTH
  • Chęć do nauki w zakresie detailingu i mechaniki samochodowej
  • Prawo jazdy kat B.
  • Dyspozycyjności minimum 30 godzin tygodniowo
  • Dobrej znajomości MS Office

Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • Praktyka w międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Możliwość wzięcia udziału w każdym etapie procesu przygotowania samochcodu do sprzedaży
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę