Specjalista ds. Administracji

  • Pełny etat

Opis firmy

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom i dołącz do mobitouch. Jesteśmy ambitnym zespołem specjalistów, który już od dziesięciu lat buduje produkty cyfrowe firm różnej wielkości z całego świata. Specjalizujemy się w tworzeniu natywnych oraz hybrydowych aplikacji mobilnych, a także aplikacji internetowych wykorzystujących technologie .NET oraz React.js. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości oprogramowania, dlatego nieustannie rozwijamy nasz zespół o nowe kompetencje.

Obecnie chcemy wzmocnić nasz zespół! Aplikuj, jeśli uważasz, że jesteś gotowy/a na pozytywną zmianę w swoim życiu i karierze! Dołącz do grona ekspertów w mobitouch!

Opis stanowiska

Miejsce pracy
Rzeszów

Wynagrodzenie
4.000 – 6.000 PLN brutto

Zadania

  • Administrowanie obiegiem dokumentów w firmie,
  • Prowadzenie rejestru umów i faktur,
  • Administrowanie kalendarzem Członków Zarządu,
  • Pomoc w realizacji działań z zakresu HR (dbanie o właściwy employee experience),
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby Członków Zarządu,
  • Aktywne wspieranie zespołu w realizacji codziennych zadań,
  • Pomoc przy organizacji podróży służbowych oraz rozliczanie delegacji,
  • Realizacja bieżących zadań (m.in. zaopatrzenie biura w wymagane materiały),
  • Opieka nad przestrzenią biurową,
  • Wsparcie w organizacji szkoleń oraz konferencji.

Kwalifikacje

  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania priorytetami,
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne na wysokim poziomie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość j. angielskiego (na poziomie B2),
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Inicjatywa oraz dynamika w działaniu,

Mile widziane

  • Chęć rozwoju w branży IT,
  • Umiejętność posługiwania się ChatGPT,
  • Chęć rozwoju w kierunku Marketingu lub HR.

Dodatkowe informacje

To nie wszystko! Naszym pracownikom oferujemy:

  • Najnowsze narzędzia pracy,
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze,
  • Wewnętrzne spotkania służące wymianie wiedzy,
  • Firmowe imprezy integracyjne,
  • Możliwość publikowania artykułów na naszym blogu,
  • Dofinansowanie do karnetu multisport.

W mobitouch zapewniamy niekorporacyjne środowisko pracy w zgranym zespole ekspertów! Nasze biuro wyposażone jest w salę konferencyjną, dobrze zaopatrzoną kuchnię oraz strefę relaksu.