Project Manager

  • Pełny etat

Opis firmy

W oparciu o najnowsze technologie oraz głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych naszych partnerów, tworzymy zaawansowane produkty webowe oraz mobilne. Zgodnie z wyznawaną przez nas filozofią mobile first, projektujemy i nieustannie rozwijamy nasze produkty zarówno dla dużych firm i korporacji, jak i również małych przedsiębiorstw i start-upów. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. Jeronimo Martins, Microsoft, Deloitte, Itaka czy Radio Nowy Świat. Jesteśmy współzałożycielami SoDA (Software Development Association Poland), największej w Polsce organizacji zrzeszającej firmy programistyczne.

Obecnie poszukujemy skutecznego i pozytywnie nastawionego Project Managera, który posiada praktyczną wiedzę i doświadczenie w kierowaniu projektami IT. Aplikuj, jeśli uważasz, że jesteś gotowy/a na pozytywną zmianę w swoim życiu i karierze! Dołącz do grona ekspertów w mobitouch!

Miejsce pracy
Rzeszów

Wynagrodzenie
5 000 - 10 000 PLN netto B2B + VAT - stawka ustalana indywidualnie w zależności od doświadczenia Kandydatów

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i prowadzenie projektów
  • Przygotowywanie harmonogramu projektów, roadmapy realizacji oraz ustalanie priorytetów z klientem i zespołami projektowymi
  • Nadzór nad zespołem programistów i testerów
  • Motywowanie oraz wspieranie członków zespołu oraz dbałość o wysoką jakość komunikacji
  • Planowanie i podsumowywanie iteracji oraz najważniejszych osiągnięć projektowych
  • Identyfikacja problemów i trudności w procesie realizacji projektów
  • Poszukiwanie sposobów na ulepszenie obecnych rozwiązań i procesów pracy
  • Zarządzanie dokumentacją projektową

Kwalifikacje

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT w metodykach zwinnych (Agile, Scrum)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1)
  • Umiejętność zarządzania priorytetami i ryzykiem projektu
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Umiejętność podejmowania decyzji w oparciu o wzajemną współpracę
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w pracy z Jira

Dodatkowe informacje

To nie wszystko! Naszym pracownikom oferujemy:

  • Wysokiej jakości narzędzia do pracy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość uczestnictwa w mobi devs skillz, czyli wewnętrznych spotkaniach służącym wymianie wiedzy
  • Liczne firmowe imprezy integracyjne
  • Możliwość publikowania artykułów na naszym blogu
  • Dofinansowanie do edukacji (możliwość sfinansowania wybranych kursów i szkoleń) oraz dostęp do firmowej biblioteki
  • Pakiet sportowy Opensport

W mobitouch zapewniamy niekorporacyjne środowisko pracy w zespole ekspertów. Nasze nowoczesne biuro wyposażone jest w dobrze zaopatrzoną kuchnię, miejsce do spotkań zespołów, chillstrefę z Xboxem oraz piłkarzykami!

Chcesz podjąć kolejny krok w swojej karierze? Złóż swoją aplikację już teraz!