Mid PHP Developer

  • ul. Lwowska, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Umowa

Opis firmy

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom i dołącz do mobitouch. Jesteśmy ambitnym zespołem programistów i designerów, który już od ośmiu lat buduje produkty cyfrowe dla start-upów oraz firm różnej wielkości z całego świata. Specjalizujemy się w tworzeniu natywnych aplikacji mobilnych, rozwiązań cross-platformowych, a także aplikacji internetowych wykorzystujących technologie .NET oraz React.js. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości oprogramowania, dlatego nieustannie rozwijamy nasz zespół o unikatowe kompetencje.

Obecnie chcemy wzmocnić nasz zespół back-end. Poszukujemy osoby, która będzie realizować projekty dla klientów o zasięgu międzynarodowym.

Aplikuj, jeśli uważasz, że przyszedł czas na pozytywną zmianę w Twoim życiu i karierze! Dołącz do grona ekspertów w mobitouch!

Opis stanowiska

Miejsce pracy
Rzeszów

Wynagrodzenie
8.000 – 14.000 PLN netto B2B + VAT

Zadania

  • Tworzenie i rozwój zaawansowanych aplikacji webowych,
  • opracowywanie i wdrażanie nowych funkcjonalności,
  • utrzymane istniejących rozwiązań,
  • analiza proponowanych rozwiązań wraz z dokonywaniem estymacji czasu pracy,
  • proponowanie rozwiązań dostosowanych do panujących trendów technologicznych,
  • stała współpraca z zespołem w celu znalezienia kreatywnych rozwiązań spełniających wymagania naszych klientów i partnerów.

Kwalifikacje

  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym w PHP 8,

  • znajomość dobrych praktyk programowania SOLID, DRY, KISS

  • bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych,

  • zaawansowane rozumienie zasad obiektowych,

  • znajomość wzorców projektowych

  • doświadczenie w zakresie frameworków do testów jednostkowych, takich jak PHPUnit,

  • znajomość Symfony5+, Laravel lub innych framework’ów,

  • umiejętność pracy z narzędziem composer

  • duże doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i korzystaniu z REST API,

  • doświadczenie we wdrażaniu API innych firm (Google, Facebook itp.),

  • znajomość systemu kontroli wersji Git oraz umiejętność pracy w git-flow

  • zdolność i chęć dzielenia się wiedzą z resztą zespołu,

  • odpowiedzialność za dotrzymywanie terminów.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnienia konteneryzacji, np. Docker,

  • praktyczna umiejętność pracy z TDD, DDD, itp.

  • doświadczenie w zakresie hostingu i technologii hostingowych,

  • zrozumienie podstawowych koncepcji architektonicznych przetwarzania w chmurze,

  • znajomość podstaw Agile/Scrum,

  • bycie aktywnym w społecznościach developerów i projektach open source,

  • umiejętność dostarczenia dokładnych szacunków czasowych.

Dodatkowe informacje

Dbamy o dobre samopoczucie naszego zespołu. Każdy z naszych pracowników, może korzystać z pakietu następujących benefitów:

  • wysokiej klasy narzędzia do pracy,
  • code review,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • mobi devs skillz, czyli wewnętrzne spotkania służące wymianie wiedzy,
  • firmowe imprezy integracyjne,
  • możliwość publikowania artykułów na naszym blogu,
  • dofinansowanie do edukacji (możliwość sfinansowania wybranych kursów i szkoleń oraz firmowa biblioteka),
  • pakiet Opensport.

W mobitouch zapewniamy niekorporacyjne środowisko pracy w przyjaznym zespole specjalistów. Nasze biuro wyposażone jest w dobrze zaopatrzoną kuchnię, wygodne i przestronne miejsca pracy oraz chillstrefę z Xboxem i piłkarzykami! ☺

Jeśli jesteś ambitnym programistą, który chciałby podjąć kolejny krok w swojej karierze, złóż swoją aplikację już teraz! Na każdą aplikację odpowiemy maksymalnie w 3 dni robocze.