Mid React Developer

  • Lwowska 114, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Umowa

Opis firmy

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom i dołącz do mobitouch. Jesteśmy ambitnym zespołem programistów i designerów, który już od ośmiu lat buduje produkty cyfrowe dla start-upów oraz firm różnej wielkości z całego świata. Specjalizujemy się w tworzeniu natywnych aplikacji mobilnych, rozwiązań cross-platformowych, a także aplikacji internetowych wykorzystujących technologie .NET oraz React.js. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości oprogramowania, dlatego nieustannie rozwijamy nasz zespół o unikatowe kompetencje.

Obecnie chcemy wzmocnić nasz zespół front-end. Poszukujemy osoby, która będzie realizować projekty dla klientów o zasięgu międzynarodowym.

Aplikuj, jeśli uważasz, że przyszedł czas na pozytywną zmianę w Twoim życiu i karierze! Dołącz do grona ekspertów w mobitouch!

Opis stanowiska

Miejsce pracy
Rzeszów

Wynagrodzenie
8.000 – 14.000 PLN netto B2B + VAT

Zadania

  • Programowanie warstwy front-end dla aplikacji i systemów internetowych,
  • analiza rozwiązań oraz estymacja czasu pracy,
  • realizacja nowych projektów oraz rozwój istniejących aplikacji o nowe funkcjonalności,
  • proponowanie oraz wdrażanie rozwiązań dostosowanych do panujących trendów technologicznych,

Kwalifikacje

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript (ECMAScript 2018),
  • doświadczenie komercyjne z ReactJS,
  • doświadczenie w pracy z REST API,
  • doświadczenie w tworzeniu responsywnych aplikacji (RWD i mobile first approach),
  • precyzja i dbałość o szczegóły,
  • stosowanie dobrych praktyk oraz standardów kodowania,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z metodologią Scrum,
  • znajomość języka TypeScript
  • doświadczenie w pracy z Firebase,
  • znajomość narzędzi JIRA oraz BitBucket,
  • doświadczenie w pracy z GraphQL, NodeJS,

Dodatkowe informacje

Dbamy o dobre samopoczucie naszego zespołu. Każdy z naszych pracowników, może korzystać z pakietu następujących benefitów:

  • wysokiej jakości narzędzia do pracy,
  • code review,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • mobi devs skillz, czyli wewnętrzne spotkania służące wymianie wiedzy,
  • firmowe imprezy integracyjne,
  • możliwość publikowania artykułów na naszym blogu,
  • dofinansowanie do edukacji (możliwość sfinansowania wybranych kursów i szkoleń oraz firmowa biblioteka),
  • pakiet Opensport.

W mobitouch zapewniamy niekorporacyjne środowisko pracy w przyjaznym zespole specjalistów. Nasze biuro wyposażone jest w dobrze zaopatrzoną kuchnię, wygodne i przestronne miejsca pracy oraz chillstrefę z Xboxem i piłkarzykami! ☺

Jeśli jesteś ambitnym programistą, który chciałby podjąć kolejny krok w swojej karierze, złóż swoją aplikację już teraz! Na każdą aplikację odpowiemy maksymalnie w 3 dni robocze.