UX/UI Designer

  • Lwowska 114, 35-301 Rzeszów, Polska
  • Umowa

Opis firmy

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom i dołącz do mobitouch. Jesteśmy ambitnym zespołem programistów i designerów, który już od ośmiu lat buduje produkty cyfrowe dla start-upów oraz firm różnej wielkości z całego świata. Specjalizujemy się w tworzeniu natywnych oraz hybrydowych aplikacji mobilnych, a także aplikacji internetowych wykorzystujących technologie .NET oraz React.js. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości oprogramowania, dlatego nieustannie rozwijamy nasz zespół o unikatowe kompetencje.

Obecnie chcemy wzmocnić nasz zespół UX/UI, w którym pracuje dwóch doświadczonych i utalentowanych designerów. Poszukujemy osoby, która jest w stanie zadbać o wiele projektów oraz pozytywne relacje z klientami z różnych stron świata.

Aplikuj, jeśli uważasz, że przyszedł czas na pozytywną zmianę w Twoim życiu i karierze! Dołącz do grona ekspertów w mobitouch!

Opis stanowiska

Miejsce pracy
Rzeszów

Wynagrodzenie
6.000 – 10.000 PLN netto B2B + VAT

  • projektowanie UX/UI do aplikacji mobilnych i webowych na podstawie zebranych wymagań biznesowych,
  • wykonywanie wireframe-ów, prototypów oraz specyfikacji funkcjonalnej,
  • wypracowywanie najlepszych rozwiązań UX/UI we współpracy z Product Ownerem i zespołem developerskim,
  • dokumentowanie i analiza doświadczeń użytkowników oraz praca na customer journey map,
  • dbanie o spójność wizualną oraz tworzenie design systemów, zgodnych ze standardami, trendami i wcześniej wypracowanymi rozwiązaniami,
  • przygotowywanie materiałów na strony www (m.in. obróbka zdjęć, przygotowywanie sliderów, elementów UI).

Kwalifikacje

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu grafiki - poparte przykładami z portfolio,
  • bardzo dobra znajomość programów graficznych (np. Figma, pakiet Adobe Creative Cloud, Sketch) oraz MS Office,
  • znajomość zagadnień UI/UX oraz webdesignu,
  • dokładność oraz wysoko rozwinięte poczucie estetyki w tworzeniu projektów graficznych,
  • umiejętność dotrzymywania terminów i ustalania priorytetów,
  • znajomość języka angielskiego, która umożliwi swobodne przekazanie założeń projektu (min. na poziomie B2),

Mile widziane

  • znajomość technik tworzenia stron internetowych (HTML5, CSS, Javascript),
  • znajomość platform NoCode (np. Webflow, Bubble.io, Elementor),
  • znajomość zasad składu DTP i umiejętność przygotowania materiałów graficznych do druku.

Dodatkowe informacje

Dbamy o dobre samopoczucie naszego zespołu. Każdy z naszych pracowników, może korzystać z pakietu następujących benefitów:

  • wysokiej jakości narzędzia do pracy (pracujemy na urządzeniach Apple),
  • pakiet niezbędnych narzędzi (m.in. Figma Premium),
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • mobi devs skillz, czyli wewnętrzne spotkania służące wymianie wiedzy,
  • firmowe imprezy integracyjne,
  • możliwość publikowania artykułów na naszym blogu,
  • dofinansowanie do edukacji (możliwość sfinansowania wybranych kursów i szkoleń oraz firmowa biblioteka),
  • pakiet sportowy Opensport.

W mobitouch zapewniamy niekorporacyjne środowisko pracy w młodym zespole ekspertów. Nasze biuro wyposażone jest w dobrze zaopatrzoną kuchnię, budkę telefoniczną i chillstrefę z Xboxem! ☺

Jeśli jesteś ambitnym designerem, który chciałby podjąć kolejny krok w swojej karierze, złóż swoją aplikację już teraz! Na każdą aplikację odpowiemy maksymalnie w 3 dni robocze.