Project Manager

  • ul. Litewska 10/1, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Umowa

Opis firmy

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom i dołącz do zespołu mobitouch. Jesteśmy ambitnym zespołem programistów i designerów, który już od ośmiu lat buduje produkty cyfrowe dla start-upów oraz firm różnej wielkości z całego świata. Specjalizujemy się w tworzeniu natywnych oraz hybrydowych aplikacji mobilnych, a także aplikacji internetowych wykorzystujących technologie .NET oraz React.js. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów cyfrowych, dlatego nieustannie rozwijamy nasz zespół o unikatowe kompetencje.

Obecnie poszukujemy skutecznego i pozytywnie nastawionego Project Managera, który posiada praktyczną wiedzę i doświadczenie w kierowaniu projektami IT. Aplikuj, jeśli uważasz, że jesteś gotowy/a na pozytywną zmianę w swoim życiu i karierze! Dołącz do grona ekspertów w mobitouch!

Opis stanowiska

Miejsce pracy
Rzeszów

Wynagrodzenie
7.000 – 13.000 PLN netto B2B + VAT

Zadania

  • Zarządzanie i prowadzenie projektów, na wszystkich etapach produkcji oprogramowania,
  • przygotowanie harmonogramu projektów, roadmapy realizacji oraz ustalanie priorytetów z klientem i zespołami projektowymi,
  • nadzór nad zespołem programistów i testerów,
  • motywowanie oraz wspieranie członków zespołu oraz dbałość o wysoką jakość komunikacji,
  • planowanie i podsumowywanie cotygodniowych iteracji oraz najważniejszych osiągnięć projektowych,
  • identyfikacja problemów i trudności w procesie realizacji projektów,
  • poszukiwanie sposobów na ulepszenie obecnych rozwiązań i procesów pracy,
  • zarządzanie dokumentacją projektową.

Kwalifikacje

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami IT w metodykach zwinnych (Agile, Scrum),
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2/C1+),
  • umiejętność zarządzania priorytetami i ryzykiem projektu,
  • wysokie umiejętności analityczne,
  • umiejętność podejmowania decyzji w oparciu o wzajemną współpracę,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne - zarówno w mowie, jak i w piśmie,
  • zdolność do rozwiązywania problemów.

Mile widziane

  • Studia wyższe na kierunku informatyka lub pokrewnym,
  • umiejętność utrzymywania kontaktów z partnerami biznesowymi oraz technicznymi,
  • doświadczenie w pracy z Jira,
  • pasja do IT i nowych technologii.

Dodatkowe informacje

Dbamy o dobre samopoczucie naszego zespołu. Każdy z naszych pracowników, może korzystać z pakietu następujących benefitów:

  • Praca z najnowszymi narzędziami,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • nowoczesne i komfortowe biuro w dzielnicy Pobitno,
  • mobi devs skillz, czyli wewnętrzne spotkania służące wymianie wiedzy,
  • firmowe imprezy integracyjne,
  • możliwość publikowania artykułów na naszym blogu,
  • pakiet sportowy.

W mobitouch zapewniamy niekorporacyjne środowisko pracy w młodym zespole ekspertów. Nasze biuro wyposażone jest w dobrze zaopatrzoną kuchnię, budkę telefoniczną i chillstrefę z Xboxem! ☺ Psst! W przerwach na kawę robimy maratony z Make Life Harder!

Jeśli jesteś ambitnym Project Managerem, który chciałby podjąć kolejny krok w swojej karierze, aplikuj już teraz!