Mid .NET Developer

  • Litewska 114, Rzeszów, Polska
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Umowa

Opis firmy

Przenieś swoją karierę na wyższy poziom i dołącz do mobitouch. Jesteśmy ambitnym zespołem programistów i designerów, który już od ośmiu lat buduje produkty cyfrowe dla start-upów oraz firm różnej wielkości z całego świata. Specjalizujemy się w tworzeniu natywnych aplikacji mobilnych, rozwiązań cross-platformowych, a także aplikacji internetowych wykorzystujących technologie .NET oraz React.js. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości oprogramowania, dlatego nieustannie rozwijamy nasz zespół o unikatowe kompetencje.

Obecnie chcemy wzmocnić nasz zespół back-end. Poszukujemy osoby, która będzie realizować projekty dla klientów o zasięgu międzynarodowym.

Aplikuj, jeśli uważasz, że przyszedł czas na pozytywną zmianę w Twoim życiu i karierze! Dołącz do grona ekspertów w mobitouch!

Opis stanowiska

Miejsce pracy
Rzeszów

Wynagrodzenie
8.000-15.000PLN netto B2B + VAT

Zadania

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania opartego o technologię .NET,
  • praca zespołowa w metodologii Agile,
  • praca z wykorzystaniem narzędzi Azure DevOps,
  • proponowanie rozwiązań oraz wsparcie w doborze technologii,
  • śledzenie trendów oraz nowości technologicznych dotyczących platformy .Net oraz języka C#.

Kwalifikacje

  • Doświadczenie w .NET (Core, 5), bardzo dobra znajomość języka C#,
  • znajomość ORM (Entity Framework),
  • doświadczenie z systemami kontroli wersji: GIT,
  • znajomość baz danych, w tym MSSQL / PostgreSql / MongoDb,
  • znajomość narzędzia Docker,
  • znajomość architektury mikroserwisowej,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość frameworków front-end, np. Angular, React,
  • znajomość Azure DevOps
  • łatwość komunikacji,
  • Convey (https://convey-stack.github.io)
  • znajomość systemów linux.

Dodatkowe informacje

Dbamy o dobre samopoczucie naszego zespołu. Każdy z naszych pracowników, może korzystać z pakietu następujących benefitów:

  • wysokiej klasy narzędzia do pracy,
  • code review,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • mobi devs skillz, czyli wewnętrzne spotkania służące wymianie wiedzy,
  • firmowe imprezy integracyjne,
  • możliwość publikowania artykułów na naszym blogu,
  • dofinansowanie do edukacji (możliwość sfinansowania wybranych kursów i szkoleń oraz firmowa biblioteka),
  • pakiet Opensport.

W mobitouch zapewniamy niekorporacyjne środowisko pracy w przyjaznym zespole specjalistów. Nasze biuro wyposażone jest w dobrze zaopatrzoną kuchnię, wygodne i przestronne miejsca pracy oraz chillstrefę z Xboxem i piłkarzykami! ☺

Jeśli jesteś ambitnym programistą, który chciałby podjąć kolejny krok w swojej karierze, złóż swoją aplikację już teraz! Na każdą aplikację odpowiemy maksymalnie w 3 dni robocze.