Mid QA specialist

  • ul. Litewska 10/1, Rzeszów, Polska
  • Umowa

Opis firmy

Jesteśmy zespołem developerów i designerów tworzącym oprogramowanie dla klientów z całego świata. W oparciu o najnowsze technologie oraz głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych naszych partnerów, tworzymy zaawansowane produkty webowe oraz mobilne. Zgodnie z wyznawaną przez nas filozofią mobile first, projektujemy i nieustannie rozwijamy nasze produkty zarówno dla dużych firm i korporacji, jak i również małych przedsiębiorstw i start-upów. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. Jeronimo Martins, Microsoft, Deloitte, Itaka, isobar. Jesteśmy współzałożycielami SoDA (Software Development Association Poland), największej w Polsce organizacji zrzeszającej firmy programistyczne.

Obecnie chcemy wzmocnić nasz wspaniały zespół! Aplikuj, jeśli uważasz, że jesteś gotowy/a na pozytywną zmianę w swoim życiu i karierze! Dołącz do grona ekspertów w mobitouch!

Opis stanowiska

Miejsce pracy
Rzeszów

Wynagrodzenie
3.500 – 5.500 PLN netto B2B + VAT

Zadania

  • testowanie nowych funkcjonalności zgodnie ze specyfikacją,
  • zapewnianie najwyższej jakości aplikacji internetowych i mobilnych,
  • tworzenie przypadków testowych,
  •  wyszukiwanie błędów i zgłaszanie ich zespołowi,
  • monitorowanie wyników procesu debugowania,
  • współpraca z zespołem, w celu zrozumienia scenariuszy testowych, wymagań i kryteriów akceptacji,
  • proponowanie nowych sposobów testowanie oraz przygotowywanie sugestii dotyczących zmian i ulepszeń projektów.

Kwalifikacje

  • min. roczne doświadczenie w testowaniu oprogramowania,
  • znajomość narzędzi automatyzacji, testów obciążeniowych i wydajnościowych,
  • znajomość zasad testowania, technik testowych i metodyk testowych,
  • umiejętność tworzenia scenariuszy i przypadków testowych,
  • podstawowa wiedza z zakresu tworzenia oprogramowania,
  • dobra znajomość platform i aplikacji iOS oraz Android,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • samodzielność w ramach wykonywanych zadań,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów,
  • umiejętność ustalania i dotrzymywania terminów

Mile widziane

  • doświadczenie w metodologii i praktykach Agile/Scrum,
  • praktyczne doświadczenie z Jira,
  • zamiłowanie do IT i nowych technologii,

Dodatkowe informacje

Dbamy o dobre samopoczucie naszego zespołu. Każdy z naszych pracowników, może korzystać z pakietu następujących benefitów:

  • praca z najnowszymi framework’ami oraz code review,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • nowoczesny kameralny biurowiec w okolicy ronda Pobitno,
  • mobi devs skillz, czyli wewnętrzne spotkania służące wymianie wiedzy,
  • firmowe imprezy integracyjne,
  • możliwość publikowania artykułów na naszym blogu,
  • wysokiej jakości narzędzia do pracy.

W mobitouch zapewniamy niekorporacyjne środowisko pracy w młodym zespole ekspertów. Nasze biuro wyposażone jest w dobrze zaopatrzoną kuchnię, budkę telefoniczną i chillstrefę z Xboxem! ☺ Psst! W przerwach na kawę robimy maratony z Make Life Harder!

Jeśli jesteś ambitnym specjalistą w dziedzinie QA, który chciałby podjąć kolejny krok w swojej karierze, złóż swoją aplikację już teraz!