Mid/Senior Android Developer

  • Litewska 10/1, Rzeszów, Polska
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Umowa

Opis firmy

Jesteśmy zespołem developerów i designerów tworzącym oprogramowanie dla klientów z całego świata. W oparciu o najnowsze technologie oraz głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych naszych partnerów, tworzymy zaawansowane produkty webowe oraz mobilne. Zgodnie z wyznawaną przez nas filozofią mobile first, projektujemy i nieustannie rozwijamy nasze produkty zarówno dla dużych firm i korporacji, jak i również małych przedsiębiorstw i start-upów. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. Jeronimo Martins, Microsoft, Deloitte, Itaka, isobar. Jesteśmy współzałożycielami SoDA (Software Development Association Poland), największej w Polsce organizacji zrzeszającej firmy programistyczne.

Obecnie chcemy wzmocnić nasz wspaniały zespół! Aplikuj, jeśli uważasz, że jesteś gotowy/a na pozytywną zmianę w swoim życiu i karierze! Dołącz do grona ekspertów w mobitouch!

Opis stanowiska

Miejsce pracy
Rzeszów

Wynagrodzenie
8.000 – 12.000 PLN netto B2B + VAT

Zadania

  • tworzenie aplikacji natywnych na platformę Android,
  • rozbudowa istniejących projektów,
  • proponowanie rozwiązań w zależności od panujących trendów i rozwoju technologii,
  • analiza proponowanych rozwiązań wraz z wyceną czasu,
  • prowadzenie i kompletowanie dokumentacji projektowej w języku angielskim.

Kwalifikacje

  • doskonała umiejętność programowania aplikacji na platformę Android przy użycia języka Kotlin i / lub Java,
  • świetna znajomość Android SDK oraz bibliotek zewnętrznych,
  • doświadczenie z Rxjava, Dagger2,
  • znajomość Room, Realm lub innych frameworków służących do lokalnego przechowywania danych,
  • doświadczenie w pracy z REST API,
  • dobra znajomość Git,
  • umiejętność pisania bibliotek wielokrotnego użytku,
  • umiejętność pisania czystego, czytelnego i łatwego w utrzymaniu kodu,
  • umiejętność analizowania, implementacji, oraz dalszego rozwijania architektury aplikacji (MVP, MVVM itp.),
  • wiedza z zakresu automatycznych testów jednostkowych, oraz testów instrumentalnych.

Mile widziane

  • znajomość podstaw Agile / Scrum,
  • znajomość kultury pracy Git + Jira,
  • umiejętność dostarczenia dokładnych szacunków czasowych dla określonych zadań,
  • umiejętność identyfikowania i diagnozowania problemów z wydajnością oraz szybkiego ich rozwiązywania,
  • doświadczenie przywódcze lub chęć zostania liderem zespołu.

Dodatkowe informacje

Dbamy o dobre samopoczucie naszego zespołu. Każdy z naszych pracowników, może korzystać z pakietu następujących benefitów:

  • praca z najnowszymi framework’ami oraz code review,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • nowoczesny kameralny biurowiec w okolicy ronda Pobitno,
  • mobi devs skillz, czyli wewnętrzne spotkania służące wymianie wiedzy,
  • firmowe imprezy integracyjne,
  • możliwość publikowania artykułów na naszym blogu,
  • wysokiej jakości narzędzia do pracy.

W mobitouch zapewniamy niekorporacyjne środowisko pracy w młodym zespole ekspertów. Nasze biuro wyposażone jest w dobrze zaopatrzoną kuchnię, budkę telefoniczną i chillstrefę z Xboxem! ☺ Psst! W przerwach na kawę robimy maratony z Make Life Harder!

Jeśli jesteś ambitnym programistą Android, który chciałby podjąć kolejny krok w swojej karierze, złóż swoją aplikację już teraz!