.NET Developer

  • Litewska 10/1, Rzeszów, Polska
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Umowa

Opis firmy

Jesteśmy zespołem developerów i designerów tworzącym oprogramowanie dla klientów z całego świata. W oparciu o najnowsze technologie oraz głębokie zrozumienie potrzeb biznesowych naszych partnerów, tworzymy zaawansowane produkty webowe oraz mobilne. Zgodnie z wyznawaną przez nas filozofią mobile first, projektujemy i nieustannie rozwijamy nasze produkty zarówno dla dużych firm i korporacji, jak i również małych przedsiębiorstw i start-upów. Wśród naszych klientów znajdują się m.in. Jeronimo Martins, Microsoft, Deloitte, Itaka, isobar. Jesteśmy współzałożycielami SoDA (Software Development Association Poland), największej w Polsce organizacji zrzeszającej firmy programistyczne.

Obecnie chcemy wzmocnić nasz wspaniały zespół! Aplikuj, jeśli uważasz, że jesteś gotowy/a na pozytywną zmianę w swoim życiu i karierze! Dołącz do grona ekspertów w mobitouch!

Opis stanowiska

Miejsce pracy
Rzeszów

Wynagrodzenie
8.000 – 12.000 PLN netto B2B + VAT

Zadania

  • tworzenie solidnych produktów ze skalowalnymi interfejsami programowania,
  • opracowywanie niezawodnych rozwiązań do przechowywania danych,
  • pisanie czystego i czytelnego kodu przy użyciu nowoczesnych frameworków,
  • udzielanie jasnych, technicznych porad projektantom, programistom, strategom i kierownikom projektów,
  • konsultowanie z klientami wyboru najlepszej technologii do wdrożenia ich rozwiązania biznesowego,
  • bycie na bieżąco z najnowszymi technologiami .NET i umiejętność korzystania z nich,
  • dokumentowanie i przeglądanie kodu z zespołem,
  • bieżące wsparcie techniczne dla aplikacji internetowych C# ASP.NET Core,
  • opracowywanie poprawek, błędów i wykonywanie zadań konserwacyjnych,
  • praca z zespołem w celu znalezienia kreatywnych rozwiązań spełniających wymagania naszych klientów i partnerów.

Kwalifikacje

  • duże doświadczenie w .NET, .NET Core z doskonałą znajomością języka C#,
  • znajomość ORMs (Entity Framework),
  • znajomość LINQ,
  • SOLID,
  • Code reviews,
  • dobre umiejętności w zakresie baz danych z MSSQL / PostgreSql / MongoDb,
  • Docker,
  • Microservices,
  • doświadczenie w testach jednostkowych, testach integracyjnych (xUnit), mockowaniu frameworków,
  • doświadczenie w systemach kontroli wersji, w tym GIT, SVN.

Mile widziane

  • znajomość najlepszych technologii front-end (np. Angular, React),
  • znajomość Jira.

Dodatkowe informacje

Dbamy o dobre samopoczucie naszego zespołu. Każdy z naszych pracowników, może korzystać z pakietu następujących benefitów:

  • praca z najnowszymi framework’ami oraz code review,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczne godziny pracy,
  • nowoczesny kameralny biurowiec w okolicy ronda Pobitno,
  • mobi devs skillz, czyli wewnętrzne spotkania służące wymianie wiedzy,
  • firmowe imprezy integracyjne,
  • możliwość publikowania artykułów na naszym blogu,
  • wysokiej jakości narzędzia do pracy.

W mobitouch zapewniamy niekorporacyjne środowisko pracy w młodym zespole ekspertów. Nasze biuro wyposażone jest w dobrze zaopatrzoną kuchnię, budkę telefoniczną i chillstrefę z Xboxem! ☺ Psst! W przerwach na kawę robimy maratony z Make Life Harder!

Jeśli jesteś ambitnym programistą .NET, który chciałby podjąć kolejny krok w swojej karierze, złóż swoją aplikację już teraz!