Support Associate (part time)

  • Part-time
  • Department: Support

Company Description

Wolt to firma zajmująca się technologią, naszym celem jest zebrać najlepsze restauracje, sklepy spożywcze i inne lokalne miejscówki, by umożliwić klientom zamówienie dostawy od nich prosto pod drzwi swojego domu lub biura. Współpracujemy z ponad 30,000 restauracjami i sklepami spożywczymi, jest z nami ponad 60,000 kurierów w 26 krajach i 129 miastach.

Nasze aplikacje (na iOS i Android) mają najlepsze oceny wśród innych aplikacji tego typu, w dużej mierze z uwagi na podejście, z którym tworzymy nasze produkty i podejmujemy decyzje - jesteśmy skupieni na satysfakcji klientów. Dla przykładu, nasz zespół wsparcia odpisuje w ciągu kilku sekund w języku, którym dany klient się posługuje.

Zebraliśmy ponad 700 milionów euro finansowania od renomowanych inwestorów z USA i Europy, takich jak między innymi ICONIQ Capital, Tiger Global, DST, Prosus, KKR, Coatue, 83North, Goldman Sachs, Highland Europe i EQT Ventures & EQT Growth. Mieliśmy też przyjemność zostać rozpoznanymi i docenionymi za naszą ciężką pracę: Apple wybrało aplikację Wolt do Editors’ Choice, Wired nazwało naszą firmę jednym z “najgorętszych startupów w Europie”, Forbes uwzględnił dyrektora firmy, Mikiego Kuusiego w cyklu 30-under-30, na liście Consumer Tech, a Nordic Startup Awards ogłosiło Wolt firmą roku. W 2020 Financial Times nazwało nas najszybciej rozwijającą się firmą w Europie. Wciąż energicznie się rozwijamy i wciąż szukamy niesamowitych talentów, które dołączą do nas i rozwiną się razem z nami. Jeśli jesteś pasjonatem nowatorskich technologii, pysznego jedzenia i chcesz mieć wpływ na swoje miasto, Wolt może być miejscem dla Ciebie.

Job Description

Szukamy osób na pozycję Support Associate w niepełnym wymiarze pracy, na wieczory i weekendy, które dołączą do naszego zespołu w Warszawie!

Twoje obowiązki:

  • Gotowość i elastyczność: Potrafisz pracować zarówno w godzinach porannych, jak i wieczornych czy w weekendy, wspólnie z zespołem w systemie zmianowym. Jesteśmy czynni cały dzień i pracujemy 7:00 - 02:00, więc możesz dawać klientom profesjonalne wsparcie o każdej porze w tych godzinach!
  • Energia: W naszym Supporcie nie ma monotonii, a żeby osiągnąć wiele w swojej roli, musisz wiedzieć jak samodzielnie się motywować, wpadać na kreatywne rozwiązania, a także posiadać znakomite umiejętności interpersonalne, które pomogą Ci w budowaniu relacji z naszymi klientami, restauracjami i Partnerami (kurierami). Jeśli łatwo Ci to przychodzi, czekamy na Twoje zgłoszenie!
  • Dbałość o klientów: Nasz zespół w Wolt wie, że kontakty z klientami służą czemuś więcej, niż po prostu rozwiązaniu bieżącego problemu. Naszą misją jest zadbać o klienta tak, by nie było wątpliwości, że ma się do czynienia z najlepszym zespołem wsparcia w Polsce 💪
  • Współpraca: Pracuj w zespole, w którym każdy jest jedyny w swoim rodzaju. Gramy wspólnie z innymi zespołami, zajmującymi się Operacjami i Produktem - razem rozwiązujemy problemy, błędy i omawiamy wszelkie ciekawe sprawy.
  • Komunikacja: Rozmowa jest podstawą pracy na pozycji Support Associate. Płynna komunikacja z naszymi Partnerami, klientami i sprzedawcami jest kluczowa, tak samo jak odpowiednie dostosowanie tonu swoich wypowiedzi do sytuacji.
  • Humor i życzliwość: Nie boimy się figlarności, wykorzystujemy nasze poczucie humoru i dobre chęci, by klienci mogli poczuć się jak wśród swoich!
  • Konsekwencja: Robimy ruchy, wymyślamy rozwiązania, robimy więcej ruchów 😎

Qualifications

  • Płynna znajomość języka polskiego i możliwość pracy z użyciem języka angielskiego (B2)
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, przykładając przy tym uwagę zarówno do szczegółów, jak i większej perspektywy
  • Wielozadaniowość - możliwość zajmowania się kilkoma interakcjami symultanicznie i bezproblemowe określanie ich priorytetu
  • Gotowość do pracy! Nastawienie na rozwiązywanie problemów szybko i trafnie w prędko rozwijającym się, start-upowym środowisku

Additional Information

Benefity

  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Świetne biuro w centrum Warszawy
  • Produkty i usługi firmowe w obniżonych cenach dla pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Kawa / herbata / Napoje
Privacy Policy