Marketing gyarkornok - Viacom Internship Program

  • Bocskai út 134-146. Dorottya udvar (Building B), Budapest, Hungary
  • Gyakornok

Cég leírása

A Viacom affiliate marketing csapatába keressük új kollégánkat. Görgess tovább a részletekért!

FONTOS, hogy:

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony szükséges ahhoz, hogy csatlakozhass hozzánk!

Állás leírása

Fő feladatok:

Az B2B Marketing csapat munkájának támogatása:

  • Rendszeres és ad hoc prezentációk készítése
  • Program információk szerkesztése és menedzselése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Háttéranyagok, szükséges információk begyűjtése a különböző osztályoktól
  • Adminisztárciós feladatok

Képzettség

Követelmények:

  • Magyar nyelv anyanyelvi szintű ismerete
  • Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás – szóban és írásban
  • Excel, World, Powerpoint magabiztos ismerete
  • Kiváló helyesírás
  • Érdeklődés a marketing terület iránt

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Photoshop ismeret
  • Média/kommunikáció/marketing szakirányú tanulmányok
  • Még egy, európai nyelv ismerete (pl. cseh/ román/ bolgár/ szerb)

További információk

Szerintünk szeretsz majd velünk dolgozni, mert:

  • Egy figyelemre méltó cég izgalmas hétköznapjainak lehetsz részese
  • A munkánkra igényes, szerethető csapat vagyunk
  • Folyamatosan tudunk, és akarunk, tanulni és fejlődni
  • (Szinte) mindig van gumicukor

Néhány a számos extra közül:

  • Díjnyertes iroda
  • Masszázsfotel
  • Viacom Pub és számos egyéb rendszeres esemény (Spark, Spark Life, Viacommunity Day stb.)
  • Gyümölcsnap
  • Forgatásokon való részvételi lehetőség
  • Befogadó, nyitott közösség

„ By applying for this role I hereby state that I read and understood Viacom’s recruitment related privacy notice („Notice”, https://www.viacom.com/recruitment-privacy-notice-eea-switzerland ) and that I accept the Notice’s conditions. I hereby give my consent for Viacom to process my above indicated personal data (name, telephone number, e-mail address, etc.) and the additional personal data that may be included in my CV and cover or motivation letter in the course of the recruitment related procedure for the purposes set forth in the Notice (primarily the evaluation of the applications submitted for the respective job advertisements).”

Adatvédelmi irányelvek