PRODUKTOVÝ MANAŽER

  • Plný úvazek

Popis společnosti

umdasch The Store Makers – ctíme řemeslnou tradici, jsme vizionáři ve světě digitálních technologií a k našim klientům máme osobní přístup. Díky tomu vytváříme úspěšné PRODEJNY. Díky spojení tradičního zařízení prodejny a digitálních řešení, jako jsou elektronické označování cen nebo digitální značení, bude prezentace vaší prodejny novým zážitkem. V duchu inovací a s nadhledem vytváří obchodníci společnosti umdasch vzrušující digitální řešení pro maloobchod. Hledáme lidi, kteří inspirují ostatní.Nabízíme rozmanitou práci v inovativní společnosti v mezinárodním prostředí. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a firemní bonusy.

Popis nabídky práce

Řízení a koordinace nových výrobků. Předání podkladů a technických návrhů konstrukci. Spolupráce při hledání optimálního řešení. Úzká spolupráce s oddělením obchodu, technologie, výroby, montáže a kvality. Inovace a optimalizace stávajících produktů, řízení procesu změn výrobků. 

Kvalifikace

SŠ/VŠ technického směru, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost práci v 3D CAD software výhodou. Samostatnost, pečlivost, iniciativa. Dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost práce v týmu. 

Další informace

Nabízíme rozmanitou práci v inovativní společnosti v mezinárodním prostředí. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a firemní bonusy.

Zásady ochrany osobních údajů