MISTR KOVOVÝROBY

  • Moravská 949, Město, 570 01 Litomyšl, Česko
  • Plný úvazek

Popis společnosti

umdasch The Store Makers – ctíme řemeslnou tradici, jsme vizionáři ve světě digitálních technologií a k našim klientům máme osobní přístup. Díky tomu vytváříme úspěšné PRODEJNY. Díky spojení tradičního zařízení prodejny a digitálních řešení, jako jsou elektronické označování cen nebo digitální značení, bude prezentace vaší prodejny novým zážitkem. V duchu inovací a s nadhledem vytváří obchodníci společnosti umdasch vzrušující digitální řešení pro maloobchod. Hledáme lidi, kteří inspirují ostatní.

Popis nabídky práce

Organizace a řízení kovovýroby dle požadovaných termínů. Hodnocení, motivace a rozvoj zaměstnanců. Kontrola dodržování výrobních procesů a systémů 5S, TPM, OEE, BOZP na pracovišti. Aktivní spolupráce při plánování technologického rozvoje oddělení. Aktivní spolupráce při zvyšování efektivity a kvality výroby.

Kvalifikace

SŠ vzdělání - technického směru výhodou. Zkušenosti v oboru kovovýroby a s vedením zaměstnanců. Samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti, časová flexibilita. Znalost práce na PC.

Další informace

Nabízíme rozmanitou práci v inovativní společnosti v mezinárodním prostředí. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a firemní bonusy.

Zásady ochrany osobních údajů