CUSTOMER SERVIS / PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ NJ

  • Moravská 949, Město, 570 01 Litomyšl, Česko
  • Plný úvazek

Popis společnosti

umdasch The Store Makers – ctíme řemeslnou tradici, jsme vizionáři ve světě digitálních technologií a k našim klientům máme osobní přístup. Díky tomu vytváříme úspěšné PRODEJNY. Díky spojení tradičního zařízení prodejny a digitálních řešení, jako jsou elektronické označování cen nebo digitální značení, bude prezentace vaší prodejny novým zážitkem. V duchu inovací a s nadhledem vytváří obchodníci společnosti umdasch vzrušující digitální řešení pro maloobchod. Hledáme lidi, kteří inspirují ostatní.

Popis nabídky práce

Administrativní a koordinační činnosti spojené se zadáváním nových zakázek - interiérové vybavení a POP výrobky pro ČR i zahraničí. Kontrola plnění stanovených termínů. Komunikace se zákazníky, tvorba objednávek a návodů. Po zapracování i možnost vyhledávání nových obchodních příležitostí v ČR i zahraničí.

Kvalifikace

Komunikativní znalost NJ podmínkou. Znalost AJ výhodou. SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru. Samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti, časová flexibilita. Znalost práce na PC. Řidičské oprávnění skupiny B.

Další informace

Nabízíme rozmanitou práci v inovativní společnosti v mezinárodním prostředí. Nabízíme příjemné pracovní prostředí a firemní bonusy.

Zásady ochrany osobních údajů