Szállító és költség könyvelő

  • Teljes munkaidő

Cég leírása

Kevesen kötik össze a Doka márkanevet egy  több mint 150 éves családi történettel. Ügyfeleink világszerte profitálnak a 150 év során megalapozott értékekből: megbízhatóság, tapasztalat és kimagasló minőség. Ezek a globális versenyszférában képeznek egy olyan alapot, amelyek a kiváló minőségű zsaluzási megoldások fejlesztésének és terjesztésének az alapját képezik.

Állás leírása

Munkavégzés célja: a Support osztály tagjaként elsősorban a költségek/ráfordítások (szállítói számlák, pénztár) illetve a bank könyveléséért lesz felelős és fő kapcsolattartó a lenti leírásban részletezett területeken. Pontos-, és határidőre elkészülő munkájával hozzájárul az ügymenet hatékony és gördülékeny működéséhez.

Főbb feladatok:

  • szállítói számlák könyvelése
  • bankkivonatok könyvelése
  • pénztárkönyvelés
  • szállítók egyenlegének rendben tartása (összepontozás, egyenlegegyeztetés, előlegek dokumentálásának rendezése, stb.)
  • vevői óvadéklevelek elkészítése és óvadéknyilvántartás karbantartása
  • költség kigyűjtések készítése igény szerint
  • költségelhatárolások könyvelése
  • KSH adatszolgáltatások készítése
  • részvétel a havi és év végi zárásokban
  • helyettesítés

Képzettség

  • szakirányú középfokú végzettség (pénzügy-számviteli)
  • min.3 év releváns szakmai tapasztalat
  • számviteli és alapvető áfa adózási ismeretek
  • jogszabályok értelmezésének képessége
  • pontosság, precizitás, igényesség a minőségi munkavégzésre
  • hatékony, udvarias kommunikáció
  • proaktív, pozitív hozzáállás
  • csapatmunkára való alkalmasság
  • IT ismeretek: Excel, Word

További információk

Előnyt jelent:

  • mérlegképes könyvelői regisztráció
  • angol – középfok / kommunikációképes szint

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • hosszú távú fejlődési lehetőség
  • céges rendezvényeken való részvétel: csapatépítés, munkahely látogatások, közös vacsorák, sportrendezvények

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Törökkő utca 5.

Egyéb juttatások:

éves bónusz , cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Adatvédelmi irányelvek