Prekybos projektų vadovas (-ė)

ERMITAŽAS - vienas didžiausių apdailos, sodo, statybinių medžiagų ir namų apyvokos prekių tinklų Lietuvoje.

Mūsų klientų namais, sodu ir aplinka kasdien rūpinasi darbuotojai, kurie darbe labiausiai vertina susivokimą, atsakomybę bei pasitikėjimą.

Mūsų komandoje svarbus kiekvienas, o pagrindiniai principai, kuriais vadovaujamės yra  paprastumas, atvirumas ir pagarba vienas kitam.

Kandidatuojant Jūsų pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB Ermitažas.

Informuojame, kad Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkysime personalo atrankos tikslais, remdamiesi Jūsų sutikimu, išreikštu pateikiant šiuos duomenis, kaip numatyta privatumo politikoje.

Darbo aprašymas

Tavęs laukia tokia veikla:

  • Su prekyba susijusių projektų koordinavimas ir įgyvendinimas;
  • Glaudus bendradarbiavimas su parduotuvių, komercijos, rinkodaros bei kitų skyrių kolegomis ties bendrais projektais;
  • Parduotuvių technologinių brėžinių ruošimas ir administravimas;
  • Prekybinės ir ekspozicinės įrangos projektavimas ir implementacija.

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:

  • Esi paprastas (-a), atviras (-a);
  • Esi smalsus (-i), pasiruošęs (-usi) mokytis ir išmokti;
  • Gebi efektyviai planuoti savo laiką ir susidėlioti prioritetus;
  • Nori bendradarbiauti su skirtingų skyrių kolegomis, bei rasti bendrus susitarimus;
  • Moki dirbti su AutoCAD programa ir turi bent kelis projektavimo pavyzdžius;
  • Nori būti savo srities šeimininku (-e) ir veikti drauge.

Papildoma informacija

Mes Tau siūlome:

  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas susivokimas, atsakomybė ir pasitikėjimas;
  • Galimybę dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu;
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Ermitažo prekes įsigyti su specialiomis nuolaidomis;
  • Papildomų naudų paketą įmonių grupės paslaugoms (Maxima, Eurovaistinė ir kt);
  • Narystę perks.lt, kur daugiau nei 200 nuolaidų Lietuvoje;
  • Palaikančią komandą ir vadovą.

Atlyginimas

1900-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių