Prekių kategorijų vadovas (-ė)

ERMITAŽAS - vienas didžiausių apdailos, sodo, statybinių medžiagų ir namų apyvokos prekių tinklų Lietuvoje.

Mūsų klientų namais, sodu ir aplinka kasdien rūpinasi darbuotojai, kurie darbe labiausiai vertina susivokimą, atsakomybę bei pasitikėjimą.

Mūsų komandoje svarbus kiekvienas, o pagrindiniai principai, kuriais vadovaujamės yra  paprastumas, atvirumas ir pagarba vienas kitam.

Kandidatuojant Jūsų pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB Ermitažas.

Informuojame, kad Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkysime personalo atrankos tikslais, remdamiesi Jūsų sutikimu, išreikštu pateikiant šiuos duomenis, kaip numatyta privatumo politikoje.

Darbo aprašymas

Tavo atsakomybės bus:

  • Prekių kategorijų strategijos kūrimas, asortimento, kainodaros formavimas;
  • Prekių kategorijos pardavimo rezultatų, rinkos tendencijų, konkurentų analizė;
  • Derybos su esamais ir potencialiais tiekėjais, naujų produktų paieška, sutarčių sudarymas;
  • Pardavimų skatinimo akcijų inicijavimas;
  • Planogramų ruošimas ir savalaikis atnaujinimas;
  • Strateginių tiekėjų prekių užsakymai, likučių stebėjimas, gamybos planavimas.

Reikalavimai

Tikimės, kad Tu:

  • Esi paprastas (-a), atviras (-a) ir prisiimi atsakomybę už savo prekių kategoriją;
  • Esi smalsus (-i), orientuotas (-a) į išsikeltų tikslų pasiekimą;
  • Turi 2+ metų patirties prekyboje, dirbant su pirkimais ir asortimento valdymu;
  • Bendrauji paprastai ir aiškiai, darbus planuoji ir apgalvoji į priekį;
  • Esi linkęs (-usi) diskutuoti ir ieškoti naujų galimybių, bendrų sprendimų;
  • Gerai kalbi anglų kalba (bendravimui su tiekėjais ir tarptautiniais partneriais).

Papildoma informacija

Mes Tau siūlome:

  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas susivokimas, atsakomybė ir pasitikėjimas;
  • Kintamą atlygio dalį, kuri priklauso nuo pasiektų rezultatų;
  • Galimybę dalį darbo laiko dirbti nuotoliniu būdu;
  • Ermitažo prekes įsigyti su specialiomis nuolaidomis;
  • Papildomų naudų paketą įmonių grupės paslaugoms;
  • Narystę perks.lt, kur daugiau nei 200 nuolaidų Lietuvoje;
  • Sveikatos draudimą;
  • Palaikančią komandą ir vadovą;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes.

Atlyginimas:

2400-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių