Product Manager

  • Święty Marcin 73, 61-001 Poznań, Polska
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Pełny etat

Opis firmy

Rozwijaj się z polskim fintechem z siedzibą w sercu Poznania!

Tpay to operator płatności dla e-commerce i usług online! Jesteśmy marką Krajowego Integratora Płatności S.A. z polskim kapitałem, która od ponad 10 lat ułatwia użytkownikom zakupy w sieci. Nadzór Komisji Nadzoru Finansowego nad naszymi produktami, gwarantuje bezpieczeństwo transakcji u ponad 40 tys. sprzedawców. Wdrażamy najpopularniejsze metody płatności takie jak BLIK, Google Pay, Masterpass, czy Visa Checkout, by upraszczać zakupy w sieci do minimum. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień, co pozwala na szybką obsługę klientów przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Znasz nas od dawna - jeśli zamawiałeś jedzenie czy kupowałeś bilety online, prawdopodobnie korzystałeś z rozwiązań Tpay, bo wśród naszych klientów znaleźć można takie marki jak m.in.: MediaExpert, Neonet, Perfumy.pl, KUBOTA, Ania Kruk, Traficar, Jakdojade, Glodny.pl.

Opis stanowiska

Do zespołu Product (Head of Product + 4 Product Managerów) poszukujemy 3 osób na stanowisko Product Managera, które zajmą się:

1. rozwojem produktów kartowych,

2. budową i rozwojem produktu księgowego,

3. wdrażaniem, budową i rozwojem nowych produktów płatniczych w Tpay.

Kwalifikacje

W codziennej pracy zajmiesz się min.:

  • oceną zaawansowania prac nad produktem,

  • wsparciem w definiowaniu roadmapy produktowej,

  • tworzeniem aktualnie wymaganej dokumentacji oraz analizą nowej,

  • badaniem potrzeb stakeholderów (użytkowników, klientów, zarządu itd.),

  • realizacją badań ilościowych i jakościowych produktów,

  • ustalaniem celów na kolejne sprinty,

  • weryfikowaniem UX/UI na podstawie dostarczonych materiałów oraz konsultacją z testerami w zakresie metod przeprowadzenia testów danych funkcjonalności,

  • współpracą z zewnętrznymi partnerami w ramach wdrażania nowych produktów i utrzymania obecnych,

  • bieżącym wsparciem pozostałych członków zespołu.

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

  • masz min. 5-letnie doświadczenie w roli Product Ownera lub Managera w tym min 2 lata w branży fintech,

  • dominuje u Ciebie analityczne myślenie, a Twoje kompetencje komunikacyjne są na wysokim poziomie,

  • miałeś/aś okazję blisko współpracować z zespołami IT w metodologii Agile,

  • doskonale znasz Jirę,

  • potrafisz tworzyć dokumentację biznesową,

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację z zewnętrznymi partnerami (min. B2).

Świetnie, jeśli dodatkowo:

  • nie obawiasz się zmian i podchodzisz do nich jak do wyzwania,

  • chcesz budować systemy o wysokiej dostępności, niezawodności i najwyższym poziomie bezpieczeństwa,

  • cechuje Cię ukierunkowanie na realizację celu oraz umiejętność współpracy z ludźmi.

Dodatkowe informacje

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpracę B2B,

  • na kontrakcie B2B 25 dni płatnych wolnych,

  • elastyczne podejście do miejsca pracy: biuro w ścisłym centrum Poznania lub model hybrydowy z możliwością pracy zdalnej w 100%,

  • lekcje języka angielskiego,

  • kartę Multisport,

  • prywatną opiekę medyczną Medicover,

  • ubezpieczenie na życie,

  • regularne imprezy integracyjne,

  • niezbędne narzędzia pracy, takie jak laptop, monitory, akcesoria i telefon,

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie z branży finTech i e-commerce,

  • sprawny proces rekrutacyjny:

  1. spotkanie online z rekruterem (ok. 45-60 min),

  2. spotkanie online z Head of Product (~1h),

  3. zadanie rekrutacyjne,

  4. spotkanie online z Head of Product w celu omówienia wyników zadania.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, APLIKUJ!