Product Owner

  • Święty Marcin 73, 61-001 Poznań, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

Rozwijaj się z polskim fintechem z siedzibą w sercu Poznania!

Tpay to poznańska firma FinTech o statusie Krajowej Instytucji Płatniczej założona i prowadzona przez absolwentów Politechniki Poznańskiej. Głównym zadaniem budowanego od 10 lat zespołu jest umożliwienie ludziom zaoszczędzić bezcenny czas poprzez tworzenie innowacyjnych systemów płatności.

Od początku działalności tworzymy i rozwijamy system szybkich płatności online obsługujący tysiące sklepów internetowych. Wśród nich znajdują się min. takie marki jak: MediaExpert, iSpot, Perfumy.pl, KUBOTA, Ania Kruk, Traficar, Jakdojade, Glodny.pl. Tak szerokie portfolio gwarantuje, że jeśli zamawiasz produkty, posiłki lub kupujesz bilety online to miałeś okazję korzystać z systemu Tpay.

Oferujemy szeroki wachlarz metod płatności, a naszym klientom umożliwiamy przyjmowanie płatności w formie: przelewów internetowych, e-transferów, kart płatniczych, płatności ratalnych oraz płatności mobilnych za pomocą kodów QR, systemu BLIK i SMS premium. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień, co pozwala na szybką obsługę klientów przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Opis stanowiska

Aktualnie do naszego zespołu Product (Head of Product oraz trzech Product Managerów) poszukujemy osoby na stanowisko Product Ownera, która wraz z nami będzie pracowała nad dalszym rozwojem systemu i oferty Tpay. Rok 2020 i 2021 są dla nas okresem wielu zmian i intensywnego rozwoju, dlatego poszukujemy wsparcia m.in. w zakresie:

  • opieki nad projektami związanymi z procesami kartowymi,

  • oceny zaawansowania prac nad produktem,

  • wsparcia w definiowaniu roadmapy produktowej,

  • tworzenia aktualnie wymaganej dokumentacji oraz analiza nowej,

  • badania potrzeb stakeholderów (użytkowników, klientów, zarządu itd.),

  • realizacji badań ilościowych i jakościowych produktów,

  • ustalania celów na kolejne sprinty,

  • weryfikowania UX/UI na podstawie dostarczonych materiałów oraz konsultacji z testerami w zakresie metod przeprowadzenia testów danych funkcjonalności,

  • współpracy z zewnętrznymi partnerami w ramach wdrażania nowych produktów i utrzymania obecnych,

  • bieżącego wsparcia pozostałych członków zespołu.

Kwalifikacje

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

  • masz min. 5-letnie doświadczenie w roli Product Ownera lub Managera,

  • branża fintech jest Ci doskonale znana i możesz pochwalić się w niej min. 2-letnim stażem pracy,

  • dominuje u Ciebie analityczne myślenie, a Twoje kompetencje komunikacyjne są na wysokim poziomie,

  • miałeś/aś okazję blisko współpracować z zespołami IT w metodologii Agile,

  • doskonale znasz Jirę,

  • potrafisz tworzyć dokumentację biznesową,

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym komunikację z zewnętrznymi partnerami (min. B2).

Świetnie, jeśli dodatkowo:

  • nie obawiasz się zmian i podchodzisz do nich jak do wyzwania,

  • chcesz budować systemy o wysokiej dostępności, niezawodności i najwyższym poziomie bezpieczeństwa,

  • cechuje Cię ukierunkowanie na realizację celu oraz umiejętność współpracy z ludźmi.

Dodatkowe informacje

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • biuro w ścisłym centrum Poznania przy ul. Św. Marcin 73,

  • pracę w modelu hybrydowym,

  • lekcje języka angielskiego – w pełni finansowane przez firmę,

  • kartę Multisport dofinansowaną przez firmę,

  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną Medicover,

  • regularne imprezy integracyjne,

  • niezbędne narzędzia pracy, takie jak laptop, monitory, akcesoria i telefon,

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie z branży finTech i e-commerce,

  • sprawny proces rekrutacyjny:

  1. spotkanie online z rekruterem (ok. 45-60 min),

  2. spotkanie online z Head of Product (~1h),

  3. zadanie rekrutacyjne,

  4. spotkanie online z Head of Product w celu omówienia wyników zadania.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, APLIKUJ!