Linux Server Admin

  • Święty Marcin 73, 61-804 Poznań, Poland
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Pełny etat

Opis firmy

Rozwijaj się z polskim fintechem z siedzibą w sercu Poznania!

Tpay to operator płatności dla e-commerce i usług online! Jesteśmy marką Krajowego Integratora Płatności S.A. z polskim kapitałem, która od ponad 10 lat ułatwia użytkownikom zakupy w sieci. Nadzór Komisji Nadzoru Finansowego nad naszymi produktami, gwarantuje bezpieczeństwo transakcji u ponad 40 tys. sprzedawców. Wdrażamy najpopularniejsze metody płatności takie jak BLIK, Google Pay, Masterpass, czy Visa Checkout, by upraszczać zakupy w sieci do minimum. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień, co pozwala na szybką obsługę klientów.

Znasz nas od dawna i jeśli zamawiałeś jedzenie czy kupowałeś bilety online, prawdopodobnie korzystałeś z rozwiązań Tpay bo wśród naszych klientów znaleźć można takie marki jak m.in.: MediaExpert, iSpot, Perfumy.pl, KUBOTA, Ania Kruk, Traficar, Jakdojade, Glodny.pl.

Opis stanowiska

Aktualnie do naszego zespołu IT ( Software Architect, 3 Senior i 4 mid PHP Developerów, 3 Adminów, Senior QA, Tester manualny, Tech support i Helpdesk) poszukujemy osoby na stanowisko Linux Server Admin, która wraz z nami będzie pracowała nad dalszym rozwojem systemu Tpay. Rok 2020 i 2021 są dla nas okresem wielu zmian w systemie i czasem na przebudowę dlatego poszukujemy wsparcia między innymi w zakresie:

  • tworzenia, utrzymania i monitorowania procesów Continuous Integration, Continuous Delivery, Continuous Deployment wraz z zespołem developerskim,

  • konfigurowania i utrzymania infrastruktury opartej na serwerach Linux,

  • zapewnienia replikacji oraz kopii zapasowych danych,

  • monitoringu infrastruktury,

  • wsparcia zespołu deweloperskiego w tematach związanych z deploymentami,

  • dalszego rozwoju platformy w zakresie przygotowania do dużych integracji, projektów i nowych form płatniczych,

  • pracy nad pogodzeniem biznesowych aspiracji firmy z technicznymi możliwościami systemu.

Kwalifikacje

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

  • masz min. 3 letnie doświadczenie komercyjne w adminowaniu,

  • wcześniej zajmowałeś/aś się zarządzaniem infrastrukturą opartą na serwerach linux,

  • zarządzasz lub zarządzałeś/łaś przynajmniej kilkudziesięcioma serwerami,

  • masz solidne doświadczenie w orkiestracji serwerami za pomocą ansible,

  • Dobrze znasz bazy SQL i umiesz je wykorzystywać do utrzymywania replikacji i zapasowych kopii danych,

  • Masz solidne doświadczenie w narzędziach: Debian, GitLab, Ansible, Zabbix, ELK, Cloudflare, Terraform, nginx.

Świetnie jeśli dodatkowo:

  • nie obawiasz się zmian i podchodzisz do nich jak do wyzwania,

  • jesteś osobą, którą motywuje podnoszenie jakości systemu,

  • wyzwania związane z dużymi modernizacjami satysfakcjonują Cię najbardziej,

  • chcesz budować systemy o wysokiej dostępności, niezawodności i najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Nasz Tech Stack:

  • aktualnie: PHP, PostgreSQL, MySQL, Redis, Elasticsearch, Docker, Selenium, Behat, PHPUnit,

  • planowane: Java, Python, Flask, RabbitMQ, AWS,

  • narzędzia: Jira, GitLab, PhpStorm, SonarQube, Rocket.chat , Google Suite, Confluence.

Dodatkowe informacje

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub kontrakt B2B z 25 dniami wolnymi,

  • biuro w ścisłym centrum Poznania przy ul. Św. Marcin 73,

  • 100% pracę zdalną z okazjonalnymi wizytami w poznańskim biurze max 2 dni w miesiącu,

  • lekcje języka angielskiego – w pełni finansowane przez firmę,

  • kartę Multisport dofinansowaną przez firmę,

  • prywatną opiekę medyczną Medicover,

  • regularne imprezy integracyjne,

  • niezbędne narzędzia pracy, takie jak laptop, monitory, akcesoria i telefon,

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie z branży FinTech i E-commerce

  • Sprawny proces rekrutacyjny:

  1. rozmowa telefonicznej z rekruterem (ok. 30-45 min)

  2. spotkanie z naszym Head of Engineering  (~1h)

  3. etap zadania technicznego z naszymi Adminami. (~3h)

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, APLIKUJ!