DevOps

  • ul. Św. Marcin 73/6, Poznań, wielkopolska, Polska
  • Pracownicy mogą pracować zdalnie
  • Pełny etat

Opis firmy

Rozwijaj się z polskim fintechem z siedzibą w sercu Poznania!

Tpay to operator płatności dla e-commerce i usług online! Jesteśmy marką Krajowego Integratora Płatności S.A. z polskim kapitałem, która od ponad 10 lat ułatwia użytkownikom zakupy w sieci. Nadzór Komisji Nadzoru Finansowego nad naszymi produktami, gwarantuje bezpieczeństwo transakcji u ponad 40 tys. sprzedawców. Wdrażamy najpopularniejsze metody płatności takie jak BLIK, Google Pay, Masterpass, czy Visa Checkout, by upraszczać zakupy w sieci do minimum. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień, co pozwala na szybką obsługę klientów.

Znasz nas od dawna - jeśli zamawiałeś jedzenie czy kupowałeś bilety online, prawdopodobnie korzystałeś z rozwiązań Tpay, bo wśród naszych klientów znaleźć można takie marki jak m.in.: MediaExpert, iSpot, Perfumy.pl, KUBOTA, Ania Kruk, Traficar, Jakdojade, Glodny.pl.

Opis stanowiska

Aktualnie do naszego zespołu IT (3 adminów, 3 produktowców, Software Architect, Senior QA, Tester manualny, 2 Senior Developerów, 4 Developerów i Junior IT Specialist) poszukujemy osoby na stanowisko DevOps, która wraz z nami będzie pracowała nad dalszym rozwojem systemu Tpay. Przed nimi wielkie zmiany, dlatego potrzebujemy wsparcia w zakresie:

  • tworzenia, utrzymania i monitorowania procesów Continuous Integration, Continuous Delivery, Continuous Deployment wraz z zespołem developerskim,

  • konfigurowania i utrzymania infrastruktury opartej na serwerach linux,

  • zapewnienia replikacji oraz kopii zapasowych danych,

  • monitoringu infrastruktury,

  • dalszego rozwoju platformy w zakresie przygotowania do dużych integracji, projektów i nowych form płatniczych,

  • pracy nad pogodzeniem biznesowych aspiracji firmy z technicznymi możliwościami systemu.

Kwalifikacje

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

  • masz min. 3 letnie doświadczenie w AWS i odgrywałeś/aś znaczącą rolę w jakimś projekcie realizowanym w AWS, o którym możesz nam opowiedzieć,

  • masz solidne doświadczenie w narzędziach: debian, gitlab, ansible, zabbix, elk, cloudflare, terraform, nginx,

  • wcześniej do Twoich zadań należało zarządzanie infrastrukturą opartą na serwerach linux,

  • zarządzasz lub zarządzałaś/łeś przynajmniej kilkudziesięcioma serwerami,

  • masz solidne doświadczenie w orkiestracji serwerami za pomocą ansible,

  • dobrze znasz bazy SQL i umiesz je wykorzystywać do utrzymywania replikacji i zapasowych kopii danych.

Dodatkowe informacje

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę albo kontrakt B2B z 25 dniami wolnymi,

  • biuro w ścisłym centrum Poznania na ul. Św. Marcin 73,

  • 100% pracę zdalną z okazjonalnymi wizytami w poznańskim biurze,

  • lekcje języka angielskiego – w pełni finansowane przez firmę,

  • kartę Multisport dofinansowaną przez firmę,

  • prywatną opiekę medyczną Medicover dla Ciebie i rodziny,

  • regularne imprezy integracyjne,

  • niezbędne narzędzia pracy takie jak laptop, monitory i telefon,

  • dostęp do fachowej prasy z obszaru e-commerce,

  • szansę na zdobywanie doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie z obszaru FinTech.

Weź udział w około 2-tygodniowym procesie rekrutacyjnym, który składa się z 3 etapów:

  1. rozmowy telefonicznej z rekruterem (ok. 30-45 min)

  2. zdalnego spotkania z Linux Server Admin i zadania technicznego (1,5-2h)

  3. final interview, czyli spotkania z naszym Head of Engineering (~1h)

i dołącz do nas, jeśli chcesz być częścią rosnącej w siłę branży Fintech!

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, kliknij APLIKUJ!