Analityk Danych

  • Święty Marcin 73, 61-001 Poznań, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

Rozwijaj się z polskim fintechem z siedzibą w sercu Poznania!

Tpay to operator płatności dla e-commerce i usług online! Jesteśmy marką Krajowego Integratora Płatności S.A. z polskim kapitałem, która od ponad 10 lat ułatwia użytkownikom zakupy w sieci. Nadzór Komisji Nadzoru Finansowego nad naszymi produktami, gwarantuje bezpieczeństwo transakcji u ponad 40 tys. sprzedawców. Wdrażamy najpopularniejsze metody płatności takie jak BLIK, Google Pay, Masterpass, czy Visa Checkout, by upraszczać zakupy w sieci do minimum. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień, co pozwala na szybką obsługę klientów.

Znasz nas od dawna - jeśli zamawiałeś jedzenie czy kupowałeś bilety online, prawdopodobnie korzystałeś z rozwiązań Tpay, bo wśród naszych klientów znaleźć można takie marki jak m.in.: MediaExpert, iSpot, Perfumy.pl, KUBOTA, Ania Kruk, Traficar, Jakdojade, Glodny.pl.

Opis stanowiska

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy samodzielnego Analityka danych, który będzie pracował nad dalszym rozwojem Tpay. Przed nami wielkie zmiany, dlatego potrzebujemy wsparcia w zakresie:

  • integrowania danych z różnych systemów na potrzeby biznesu,

  • stworzenia zautomatyzowanego repozytorium danych, jako jedynego źródła danych w organizacji,

  • uspójnienia danych w postaci graficznej dla interesariuszy,

  • tworzenia raportów (w tym exceptional reporting),

  • aktywnego uczestnictwa przy tworzeniu analizie budżetu.

Kwalifikacje

Sprawdzisz się w tej roli, jeśli:

  • masz min. 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze analityki danych (dodatkowym atutem będzie branża e-commerce),

  • masz wykształcenie wyższe o profilu związanym z ekonomią,

  • jesteś samodzielny, bardzo dobrze organizujesz i planujesz swoje działania,

  • masz doświadczenie w gromadzeniu i analizie dużej ilości danych z różnorodnych źródeł,

  • znasz narzędzia takie jak: Tableau, Power BI, ThoughtSpot, Qlik, a szczególnie: Google BigQuery, Presto, Mongo oraz inne rozwiązania cloudowe,

  • jesteś ekspertem w Excelu,

  • charakteryzuje Cię analityczne i logiczne myślenie,

  • znasz sposoby na gromadzenie i pozyskiwanie nowych danych,

  • potrafisz weryfikować jakość źródeł danych,

  • potrafisz rozpoznać i przewidzieć zagrożenia biznesowe oraz szybko dajesz o nich znać,,

  • cechuje Cię proaktywna postawa, chęć wprowadzania usprawnień oraz dbałość o szczegóły,

  • znasz różne środowiska i narzędzia do zarządzania danymi.

Dodatkowe informacje

Mamy dla Ciebie:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę (z 3 miesięcznym okresem próbnym, a następnie umowę na czas nieokreślony),

  • biuro w ścisłym centrum Poznania,

  • lekcje języka angielskiego – w pełni finansowane przez firmę,

  • kartę Multisport dofinansowaną przez firmę,

  • prywatną opiekę medyczną Medicover,

  • regularne imprezy integracyjne,

  • niezbędne narzędzia pracy takie jak laptop i telefon,

  • dostęp do fachowej prasy z obszaru e-commerce,

  • szansę na zdobywanie doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie z obszaru FinTech.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, kliknij  "Jestem zainteresowany(a)"!