AML & KYC Specialist

  • ul. Św. Marcin 73/6, Poznań, Poland
  • Pełny etat

Opis firmy

Tpay to poznańska firma FinTech o statusie Krajowej Instytucji Płatniczej założona i prowadzona przez absolwentów Politechniki Poznańskiej. Głównym zadaniem budowanego od 10 lat zespołu jest umożliwienie ludziom zaoszczędzić bezcenny czas poprzez tworzenie innowacyjnych systemów płatności.

Od początku działalności tworzymy i rozwijamy system szybkich płatności online obsługujący tysiące sklepów internetowych. Wśród nich znajdują się min. takie marki jak: MediaExpert, iSpot, Perfumy.pl, KUBOTA, Ania Kruk, Traficar, Jakdojade, Glodny.pl. Tak szerokie portfolio klientów gwarantuje, że jeśli zamawiasz produkty, posiłki lub kupujesz bilety online to miałeś/miałaś okazję korzystać z systemu Tpay.

Oferujemy szeroki wachlarz metod płatności, a naszym klientom umożliwiamy przyjmowanie płatności w formie: przelewów internetowych, e-transferów, kart płatniczych, płatności ratalnych oraz płatności mobilnych za pomocą kodów QR, systemu BLIK i SMS premium.  System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień, co pozwala na szybką obsługę klientów przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Opis stanowiska

Aktualnie do zespołu Weryfikacji poszukujemy osoby na stanowisko AML & KYC Specialist, która wraz z 3 osobowym zespołem zajmie się weryfikacją naszych nowych i obecnych klientów. Takie działania są dla nas niezbędne ponieważ zobowiązuje nas do tego ustawa o przeciwdziałaniu prania brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu, o RODO i inne.

Twoje zadania obejmą weryfikację:

  • rachunku bankowego merchanta,

  • zgodności danych przesłanych przez merchanta względem danych w rejestrach REGON i KRS,

  • stron i domen klienta pod względem oferowanych produktów i ich opisów w kontekście listy branż i produktów wykluczonych z obsługi,

  • poprawności dokumentów takich jak: Regulamin i Polityka Prywatności,

Zajmiesz się także:

  • wprowadzaniem danych do systemu i ich akceptacją,

  • wyjaśnieniem nieścisłości w dokumentach i bieżącą pomocą merchantom w przejściu procedury weryfikacji.

Kwalifikacje

Sprawdzisz się w roli AML & KYC Specialist jeśli:

  • masz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy w Krajowej Instytucji Płatniczej, banku, dziale administracyjno-finansowym, biurze rachunkowym/notarialnym lub innym podobnym,

  • posiadasz wykształcenie wyższe o kierunku Administracja, Zarządzanie Przedsiębiorstwem, Rachunkowość itp.,

  • swobodnie poruszasz się w rejestrach KRS i REGON oraz w rejestrach innych krajów,

  • posiadasz umiejętność poruszania się po ustawach i czytania przepisów różnorodnych ustaw i aktów prawnych,

  • masz doświadczenie w pracy z klientem i ważne jest dla Ciebie indywidualne podejście do jego potrzeb oraz chęć niesienia mu pomocy,

  • znasz język angielski na poziomie B1/B2.

Dodatkowe informacje

Co możemy zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym, a następnie umową na czas nieokreślony,

  • biuro w ścisłym centrum Poznania na ul. Św. Marcin 73/6,

  • rozwój w innowacyjnej firmie branży FinTech,

  • lekcje języka angielskiego – w pełni finansowane przez firmę

  • kartę Multisport dofinansowaną przez firmę,

  • prywatną opiekę medyczną Medicover,

  • grupowe ubezpieczenie na życie,

  • regularne imprezy integracyjne,

  • niezbędne narzędzia pracy takie jak laptop i telefon,

  • dostęp do fachowej prasy z obszaru e-commerce.

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca to kliknij “Jestem zainteresowany(a)” i weź udział w około 2 tygodniowym procesie rekrutacyjnym, który składa się z 3 etapów:

  1. Rozmowa telefoniczna z rekruterem (ok. 30-45 min)

  2. Rozmowa w biurze lub zdalna z Managerem zespołu Weryfikacji (ok. 1h)

  3. Final interview czyli spotkanie z Zarządem