Senior Quality Assurance

  • święty Marcin 73/6, Poznań, Wielkopolskie, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Tpay to poznańska firma założona przez absolwentów Politechniki Poznańskiej, która pozwala ludziom zaoszczędzić bezcenny czas poprzez tworzenie innowacyjnych systemów płatności. Z naszego systemu skorzystało już 10 000 000 unikalnych użytkowników, a SLA naszego systemu utrzymujemy na poziomie 99,99%.

Opis stanowiska

Rośniemy w siłę i obecnie szukamy specjalisty na stanowisko Senior Quality Assurance. Dołącz do nas, jeśli chcesz tworzyć i wykonywać strategię testów systemu płatności Tpay, wykorzystywanego przez miliony osób w Polsce! Do Twoich głównych zadań będzie należało dbanie o jakość systemu Tpay, tworzenie i egzekucja strategii testów oprogramowania oraz współpraca z developerami nad usprawnianiem procesów tworzenia oprogramowania. W efekcie, zbudujemy razem najlepszy na świecie system płatności!

Jakie wyzwania stoją przed Tobą w Tpay?

  • Tworzenie i wykonywanie strategii testów oprogramowania.
  • Usprawnianie procesów tworzenia oprogramowania, aby zawierały testy automatyczne i nadzór nad pokryciem kodu testami.
  • Wykonywanie testów automatycznych w PHP w Codeception lub w innym frameworku.
  • Wykonywanie testów automatycznych UI za pomocą GhostInspectora lub innego frameworka.
  • Dzielenie się wiedzą z zespołem.

Kwalifikacje

  • Masz doświadczenie w tworzeniu i wykonywaniu strategii testów oprogramowania.
  • Masz udokumentowane doświadczenie w usprawnianiu procesów na etapie tworzenia oprogramowania. Dbasz o to, aby kod na etapie tworzenia miał testy automatyczne i proaktywnie sprawujesz nadzór nad pokryciem kodu testami.
  • Masz doświadczenie w wykonywaniu testów automatycznych w PHP w Codeception lub w innym frameworku,
  • Masz doświadczenie w wykonywaniu testów automatycznych UI za pomocą GhostInspectora lub innego frameworka.
  • Lubisz się dzielić wiedzą z zespołem.

Dodatkowo kudos dla Ciebie jeśli:

  • Tworzyłeś zespół QA od zera do bohatera ;-)
  • Masz doświadczenie w tworzeniu Unit Testów i TDD!

Dodatkowe informacje

Co my możemy Tobie zaoferować?

  • Pracę nad systemem bez “legacy code”
  • Możliwość budowania zespołu QA od zera do bohatera :-)
  • Praca w ścisłym centrum Poznania, szybki dojazd z każdej strony i bliskość wielu punktów handlowo-usługowych
  • Otwartość na zmiany i sugerowane rozwiązania
  • Nieustanny rozwój Twoich umiejętności
  • Prywatna opieka medyczna
  • Imprezy integracyjne
  • Stabilne zatrudnienie
  • Twoim przełożonym będzie osoba również potrafiąca programować, więc będziecie się rozumieć.
  • Forma umowy: B2B lub UoP