Customer Care Specialist

  • Święty Marcin 73/6, Poznań, wielkopolskie, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Tpay to poznańska firma założona przez absolwentów Politechniki Poznańskiej, która pozwala ludziom zaoszczędzić bezcenny czas poprzez tworzenie innowacyjnych systemów płatności. Od 10 lat tworzymy i rozwijamy system szybkich płatności online obsługujący tysiące sklepów internetowych. W ramach metod płatności dostępne są: przelewy internetowe, e-transfery, karty płatnicze, płatności ratalne oraz płatności mobilne za pomocą kodów QR, systemu BLIK i SMS premium. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień.

Opis stanowiska

Szukamy osobę na stanowisko Customer Care Specialist, która zajmować będzie się rozwiązywaniem problemów naszych klientów. Głównie poprzez odpowiadanie na pytania i wątpliwości klientów drogą e-mailową lub telefoniczną. Bardzo ważne jest utrzymywaniem wysokiego standardu obsługi klienta dzięki m.in. ciągłemu pogłębianiem wiedzy na temat produktów oferowanych przez naszą firmę. Dodatkowymi zadaniami administracyjnymi i biurowymi, które wspierają obsługę klienta.

Kwalifikacje

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Jesteś opanowana/y i życzliwa/y w kontaktach z klientami
  • Potrafisz jasno wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe problemy
  • Dobrze obsługujesz komputer i sprawnie poruszasz się po Internecie
  • Jesteś osobą komunikatywną i kreatywną
  • Masz umiejętność poprawnego wysławiania się oraz dobrą dykcję do prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Znasz zasady ortografii i gramatyki języka polskiego
  • Lubisz kontakt z klientem a praca z ludźmi to Twój żywioł - to Ciebie właśnie szukamy :)

Nie zastanawiaj się jeśli dodatkowo:

  • znasz język angielski
  • masz umiejętności techniczne lub chęć ich nauczenia się
  • posiadasz już doświadczenie w obszarze obsługi klienta

Dodatkowe informacje

Benefity dla Ciebie:

  • Praca w ścisłym centrum Poznania, szybki dojazd z każdej strony i bliskość wielu punktów handlowo-usługowych
  • Otwartość Spółki na zmiany i sugerowane rozwiązania
  • Nieustanny rozwój Twoich umiejętności.
  • Prywatna opieka medyczna
  • Imprezy integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego
  • Motywujący system prowizyjny w zależności od uzyskanych wyników
  • Lekcje języka angielskiego – w pełni finansowane przez firmę
  • Szkolenia z zakresu produktowego
  • Ciekawą i inspirującą pracę w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w dynamicznie rozwijającej się branży sektora finansowego
  • Wszystkie niezbędne Tobie narzędzia pracy jak np. laptop, telefon.
  • Darmowy dostęp do fachowej prasy z obszaru sprzedaży i e-commerce
  • Wymiar czasu pracy: praca na stałe na 1/2 lub pełen etat
  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie (dla studenta) lub umowa o pracę (dla nie-studenta)