Key Account Manager

  • Święty Marcin 73, 61-001 Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Tpay to poznańska firma założona przez absolwentów Politechniki Poznańskiej, która pozwala ludziom zaoszczędzić bezcenny czas poprzez tworzenie innowacyjnych systemów płatności. Od 10 lat tworzymy i rozwijamy system szybkich płatności online obsługujący tysiące sklepów internetowych. W ramach metod płatności dostępne są: przelewy internetowe, e-transfery, karty płatnicze, płatności ratalne oraz płatności mobilne za pomocą kodów QR, systemu BLIK i SMS premium. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień.

Opis stanowiska

Szukamy osobę na stanowisko Key Account Manager, której zadaniem będzie:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i sprzedaż rozwiązań z grupy produktów Tpay.com
  • Pozyskiwanie klientów w ramach programu partnerskiego
  • Prezentacja rozwiązań Tpay.com na spotkaniach z klientami bądź partnerami
  • Realizowanie planów sprzedażowych, usprawnianie procesów sprzedaży oraz doradztwo potencjalnym klientom
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych
  • Utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
  • Analiza rynku oraz działań konkurencji
  • Raportowanie pracy w firmowym CRM

Kwalifikacje

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum 3 lat doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Minimum 2 lat doświadczenia w branży e-commerce (znajomość płatności on-line będzie dodatkowym atutem)
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności szybkiego uczenia się, samodzielności i otwartości w kontaktach z Klientem

Dodatkowe informacje

Benefity dla Ciebie:

  • Praca w ścisłym centrum Poznania, szybki dojazd z każdej strony i bliskość wielu punktów handlowo-usługowych
  • Otwartość Spółki na zmiany i sugerowane rozwiązania
  • Nieustanny rozwój Twoich umiejętności. Z działu obsługi klienta w pierwszej kolejności szukamy potencjalnych kandydatów na inne stanowiska w naszej firmie!
  • Prywatna opieka medyczna
  • Imprezy integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Motywujący system prowizyjny w zależności od uzyskanych wyników
  • Lekcje języka angielskiego – w pełni finansowane przez firmę
  • Szkolenia z zakresu produktowego
  • Ciekawą i inspirującą pracę w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w dynamicznie rozwijającej się branży sektora finansowego
  • Wszystkie niezbędne Tobie narzędzia pracy jak np. laptop, telefon
  • Darmowy dostęp do fachowej prasy z obszaru sprzedaży i e-commerce
  • Forma zatrudnienia: B2B lub UoP