Software Architect

  • Święty Marcin 73, 61-001 Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Tpay to poznańska firma założona przez absolwentów Politechniki Poznańskiej, która pozwala ludziom zaoszczędzić bezcenny czas poprzez tworzenie innowacyjnych systemów płatności. Z naszego systemu skorzystało już 10 000 000 unikalnych użytkowników, a SLA naszego systemu utrzymujemy na poziomie 99,99%.

Opis stanowiska

Rośniemy w siłę i obecnie szukamy eksperta technologicznego na stanowisko Software Architect. Dołącz do nas, jeśli chcesz aktywnie rozwijać systemy Tpay wykorzystywane przez miliony osób w Polsce! Do Twoich głównych zadań będzie należało wyznaczanie standardów programistycznych, proponowanie rozwiązań i strategii, których efektem będzie najlepszy na świecie system płatności.

Jakie wyzwania stoją przed Tobą w Tpay?

  • Dbanie o spójność architektury oprogramowania systemu płatności Tpay, w tym przegląd technologii, designu i odpowiedzialność za to aby kod tworzony przez deweloperów spełniał założone standardy.
  • Dobieranie rozwiązań technologicznych adekwatnych do skali i wydajności projektów
  • Zapewnienie wysokiej wydajności systemu z dostępnością co najmniej na poziomie 99,99% poprzez wdrożenie i nadzór odpowiednich procesów technicznych, code quality i incident response plans, strategii testowania oraz innych, stosownie do potrzeb.
  • Stworzenie niezbędnych praktyk potrzebnych do estymowania projektów w zespole developerskim, aby służyć cenną radą decydentom i partnerom biznesowym o przewidywanym koszcie rozważanych projektów.
  • Realizacja najtrudniejszych technicznie elementów projektów.
  • Mentoring i dzielenie się wiedzą z zespołem.

Kwalifikacje

  • masz solidne doświadczenie we wdrażaniu dobrych praktyk z zakresu inżynierii oprogramowania.
  • masz solidne doświadczenie w technologiach stosowanych w Tpay: PHP 7, JavaScript, Node.js, Rabbit MQ, ElasticSearch, bazach danych SQL
  • masz wiedzę z zakresu bezpieczeństwa systemów i praktyczne doświadczenie w wyszukiwaniu i usuwaniu defektów bezpieczeństwa.
  • masz praktyczne doświadczenie w budowaniu systemów o wysokiej dostępności i niezawodności, w tym: no-downtime deployments, monitoring, zarządzanie incydentami, stosowanie rozproszonej architektury
  • rozumiesz biznesowe funkcjonalności systemu, który tworzysz a jak nie rozumiesz, to dopytujesz aż zrozumiesz ;)
  • masz praktyczne doświadczenie w estymacji kosztów tworzenia i działania oprogramowania.

Dodatkowe informacje

Co my możemy Tobie zaoferować?

  • Pracę nad systemem bez “legacy code”
  • Praca w ścisłym centrum Poznania, szybki dojazd z każdej strony i bliskość wielu punktów handlowo-usługowych
  • Otwartość na zmiany i sugerowane rozwiązania
  • Nieustanny rozwój Twoich umiejętności
  • Prywatna opieka medyczna
  • Imprezy integracyjne
  • Stabilne zatrudnienie
  • Twoim przełożonym będzie osoba również potrafiąca programować, więc będziecie się rozumieć
  • Forma umowy: B2B lub UoP