Senior PHP Developer

  • Święty Marcin 73, 61-001 Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Tpay to poznańska firma założona przez absolwentów Politechniki Poznańskiej, która pozwala ludziom zaoszczędzić bezcenny czas poprzez tworzenie innowacyjnych systemów płatności. Z naszego systemu skorzystało już 10 000 000 unikalnych użytkowników, a SLA naszego systemu utrzymujemy na poziomie 99,99%.

Opis stanowiska

Rośniemy w siłę i obecnie szukamy Senior PHP Developera. Dołącz do nas, jeśli chcesz aktywnie rozwijać systemy Tpay wykorzystywane przez miliony osób w Polsce! Do Twoich głównych zadań będzie należało programowanie zgodnie z zasadami SOLID, rozwijanie i udoskonalanie systemu płatności Tpay oraz code review pracy kolegów z zespołu. W efekcie, zbudujemy razem najlepszy na świecie system płatności!

Jakie wyzwania stoją przed Tobą w Tpay?

  • Rozwój i doskonalenie systemu płatności Tpay, opartego na architekturze modularnej, zgodnie z zasadami SOLID.
  • Code review pracy z kolegów z zespołu.
  • Mentoring i dzielenie się wiedzą z zespołem.

Kwalifikacje

  • masz doświadczenie w technologiach stosowanych w Tpay: PHP 7, JavaScript, Node.js, Rabbit MQ, ElasticSearch, bazach danych SQL
  • programujesz zgodnie z zasadami SOLID
  • masz wiedzę z zakresu bezpieczeństwa systemów
  • masz praktyczne doświadczenie w budowaniu systemów o wysokiej dostępności i niezawodności, w tym: no-downtime deployments, monitoring, zarządzanie incydentami, stosowanie rozproszonej architektury.
  • rozumiesz biznesowe funkcjonalności systemu, który tworzysz a jak nie rozumiesz, to dopytujesz aż zrozumiesz ;)
  • masz doświadczenie w estymacji kosztów tworzenia i działania oprogramowania.

Dodatkowe informacje

Co my możemy Tobie zaoferować?

  • Pracę nad systemem bez “legacy code”
  • Praca w ścisłym centrum Poznania, szybki dojazd z każdej strony i bliskość wielu punktów handlowo-usługowych
  • Otwartość na zmiany i sugerowane rozwiązania
  • Nieustanny rozwój Twoich umiejętności
  • Prywatna opieka medyczna
  • Imprezy integracyjne
  • Stabilne zatrudnienie
  • Twoim przełożonym będzie osoba również potrafiąca programować, więc będziecie się rozumieć.
  • Forma umowy: B2B lub UoP