Frontend Developer

  • Święty Marcin 73, 61-001 Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Tpay to poznańska firma założona przez absolwentów Politechniki Poznańskiej, która pozwala ludziom zaoszczędzić bezcenny czas poprzez tworzenie innowacyjnych systemów płatności. Z naszego systemu skorzystało już 10 000 000 unikalnych użytkowników, a SLA naszego systemu utrzymujemy na poziomie 99,99%.

Opis stanowiska

Rośniemy w siłę i obecnie szukamy Frontend Developera. Dołącz do nas, jeśli chcesz aktywnie rozwijać wizualne aspekty systemów Tpay, które są wykorzystywane przez miliony osób w Polsce! Do Twoich głównych zadań będzie należała implementacja responsywnych stron internetowych w warstwach HTML, CSS i Javascript. Ponadto, chcemy, żebyś proaktywnie sugerował/a poprawki do otrzymanych makiet i istniejącego designu w celu optymalizacji użyteczności frontu naszych systemów, z których korzysta miliony użytkowników.

Jakie wyzwania stoją przed Tobą w Tpay?

  • Implementacja responsywnych stron internetowych na podstawie makiet.
  • Współpraca z innymi członkami z zespołu (Software Architect, PHP Deweloperami, grafikiem) w celu rozwijania systemów o najwyższej jakości i użyteczności dla użytkowników.
  • Dbanie o wydajność implementowanych rozwiązań.
  • Mentoring i dzielenie się wiedzą z zespołem.

Kwalifikacje

  • masz solidne doświadczenie w technologiach stosowanych w Tpay: JavaScript,, jquery lub ewentualnie innych frameworkach front/endowych
  • Sketch i programy do edycji grafik z pakietu Adobe nie są Ci obce ;-)
  • znasz systemy templatkowania: Mustache / Twig, a jak nie znasz, to chcesz poznać
  • znasz podstawy języka PHP
  • masz doświadczenie w implementacji szybkich stron internetowych

Dodatkowe informacje

Co my możemy Tobie zaoferować?

  • Pracę nad systemem bez “legacy code”
  • Praca w ścisłym centrum Poznania, szybki dojazd z każdej strony i bliskość wielu punktów handlowo-usługowych
  • Otwartość na zmiany i sugerowane rozwiązania
  • Nieustanny rozwój Twoich umiejętności
  • Prywatna opieka medyczna
  • Imprezy integracyjne
  • Stabilne zatrudnienie
  • Twoim przełożonym będzie osoba również potrafiąca programować, więc będziecie się rozumieć.
  • Forma umowy: B2B lub UoP