Head of Development

  • Święty Marcin 73, 61-001 Poznań, Polska
  • Pełny etat

Opis firmy

Tpay to poznańska firma założona przez absolwentów Politechniki Poznańskiej, która pozwala ludziom zaoszczędzić bezcenny czas poprzez tworzenie innowacyjnych systemów płatności. Z naszego systemu skorzystało już 10 000 000 unikalnych użytkowników, a SLA naszego systemu utrzymujemy na poziomie 99,99%.

Opis stanowiska

Rośniemy w siłę i obecnie szukamy lidera na stanowisko Head of Development. Dołącz do nas, jeśli chcesz aktywnie rozwijać systemy Tpay wykorzystywane przez miliony osób w Polsce! Do Twoich głównych zadań będzie należało budowanie i kierowanie zespołem developerów, żebyśmy w efekcie mogli się pochwalić najlepszym na świecie system płatności.

Jakie wyzwania stoją przed Tobą w Tpay?

  • Zbudowanie i zarządzanie efektywnym zespołem developerów odpowiedzialnym za rozwój systemu płatności Tpay.
  • Zarządzanie relacjami z zewnętrznym partnerem technologicznym.
  • Zarządzanie i koordynacja projektów R&D w celu zapewnienia skutecznej realizacji działań zespołu developerskiego.
  • Zarządzanie budżetem R&D i informowanie Zarządu o poziomie inwestycji niezbędnym do zrealizowania ambitnej roadmapy Tpay.
  • Stworzenie efektywnego procesu komunikacji między zespołem R&D a pozostałymi zespołami w Tpay, aby zapewnić płynność informacji niezbędnych do spełniania wiążących zobowiązań biznesowych wobec klientów.
  • Coaching, mentoring i dzielenie się wiedzą z zespołem.

Kwalifikacje

  • masz solidne doświadczenie w zarządzaniu zespołem developerskim, w tym koordynowanie pracy między zespołem zdalnym i lokalnym.
  • możesz pochwalić się portfolio projektów, które Twoje zespoły realizowały zgodnie z oczekiwaniami i na czas :-)
  • masz doświadczenie w estymacji kosztów tworzenia i działania oprogramowania.
  • masz praktyczne doświadczenie w budowaniu systemów o wysokiej dostępności i niezawodności, w tym: no-downtime deployments, monitoring, zarządzanie incydentami, stosowanie rozproszonej architektury.
  • rozumiesz biznesowe funkcjonalności systemu, który tworzysz a jak nie rozumiesz, to dopytujesz aż zrozumiesz ;-)
  • masz solidne doświadczenie w coachingu i mentoringu członków zespołu.

Dodatkowe informacje

Co my możemy Tobie zaoferować?

  • Pracę nad systemem bez “legacy code”
  • Praca w ścisłym centrum Poznania, szybki dojazd z każdej strony i bliskość wielu punktów handlowo-usługowych
  • Otwartość na zmiany i sugerowane rozwiązania
  • Nieustanny rozwój Twoich umiejętności
  • Prywatna opieka medyczna
  • Imprezy integracyjne
  • Stabilne zatrudnienie
  • Twoim przełożonym będzie osoba również potrafiąca programować, więc będziecie się rozumieć.
  • Forma umowy: B2B lub UoP