Technik Centrum Prekonfiguracji

  • Pełny etat

Opis firmy

Firma TOMRA została założona w Norwegii w 1972 roku i jest jednym z wiodących dostawców automatyzacji zwrotów w branży detalicznej żywności i napojów. Dziś działamy na ponad 80 rynkach na całym świecie i pracujemy zgodnie z naszą naczelną zasadą „Pracujmy razem dla planety”. Poprzez nasze systemy pustych pojemników pomagamy chronić naszą planetę, minimalizując zanieczyszczenie tworzywami sztucznymi i odpady. Dziś działamy na ponad 80 rynkach na całym świecie i stale się rozwijamy poprzez wprowadzenie przepisów dotyczących depozytów w różnych krajach.

W naszym Centrum Prekonfiguracji dla Polski przygotujesz nasze automaty zwrotne do instalacji na rynek polski. Do tych ekscytujących zadań poszukujemy kandydatów, którzy rozpoczną pracę jak najszybciej

Technik Centrum Prekonfiguracji (f/m/d)

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio podlegać Liderowi Zespołu Prekonfiguracji.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie w PCC naszych automatów TOMRA do instalacji u klienta
  • Wstępna konfiguracja automatów
  • Wgrywanie oprogramowania oraz kontrola systemów Tomra
  • Diagnoza automatów online
  • Konserwacja i serwis systemów RVM
  • Przekazywanie przygotowanych systemów partnerowi transportowemu
  • Obsługa magazynu części zamiennych oraz logistyka wewnętrzna

Kwalifikacje

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (kierunek elektryka, elektronika, automatyka, mechatronika)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Doświadczenie w korzystaniu z systemów informatycznych
  • Zdolność do pracy przy urządzeniach elektrycznych o napięciu do 400V

Dodatkowe informacje

To oferujemy:

  • Możliwość zostania pracownikiem skandynawskiej firmy, wprowadzającej na polski rynek innowacyjne technologie RVM
  • Długoterminową współpracę w międzynarodowej firmie, w której cenimy różnorodność oraz wspólnie pracujemy nad budowaniem zrównoważonej przyszłości
  • Przyjazne środowisko pracy oraz zespół, który swoją pasją i odpowiedzialnością wspiera rozwój firmy TOMRA
  • Politykę otwartych drzwi
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń obejmujący m.in. ubezpieczenie zdrowotne oraz Kafeterię MyBenefits

W TOMRA chcemy, aby ludzie wprowadzali innowacje, wykazywali pasję w swojej pracy i byli odpowiedzialni. Zachęcamy do wolności wprowadzania innowacji i podejmowania ryzyka, którego efektem są przełomy, które kwestionują status quo. Cenimy pasję, która koncentruje się i angażuje w osiągnięcie sukcesu. Wierzymy w odpowiedzialne i bezpieczne podejście, które dba o naszych klientów, produkty i współpracowników.

Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, nawet jeśli uważasz, że nie spełniasz wszystkich wymagań i nie spełniasz wszystkich wymagań, ale czujesz, że zdecydowanie zgadzasz się z naszymi wartościami i możesz wnieść coś wyjątkowego do TOMRA.

Firma TOMRA nie różnicuje ze względu na płeć, rasę lub pochodzenie etniczne, religię, kolor skóry, orientację seksualną lub tożsamość, niepełnosprawność, wiek lub inne statusy chronione zgodnie z obowiązującym prawem. Zależy nam na tworzeniu zróżnicowanego i włączającego środowiska i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy pracodawcą zapewniającym równe szanse.