Quality technician specialist

  • Plný úväzok

Popis spoločnosti

Nórska spoločnosť TOMRA už 50 rokov inovuje riešenia založené na senzoroch s cieľom optimalizovať produktivitu zdrojov. TOMRA Recycling Mining  vyrába stroje a zariadenie na báze senzorov, ktoré trieda a spracovávajú materiály v recyklačnom, ale aj  ťažobnom priemysle. Strojmi na recykláciu TOMRA Recycling & Mining sa ročne obnoví až 715 000 ton kovov. Stroj založený na optickom triedení dokáže analyzovať a vytriediť odpad o množstve futbalového štadióna za menej ako 15 minút. Technológia TOMRA pokračuje v presadzovaní udržateľných riešení, ktoré umožňujú cirkulárnu ekonomiku. Vďaka pokrokovým systémom zberu a triedenia na optimalizáciu regenerácie zdrojov a minimalizáciu odpadu v potravinárskom, recyklačnom a ťažobnom priemysle vedie spoločnosť TOMRA revolúciu zdrojov pre ďalšie generácie.

Popis pracovnej ponuky

3 years experiences at field of quality

•    Kontrola vstupných a výstupných dielov
•    Procesné riadenie a správa záznamu výsledkov
•    Vytvorenie a spracovanie príslušnej dokumentácie kontroly kvality (napr. kontrolné zoznamy dielov, montáž, výstupná kontrola)
•    Monitorovanie meracích zariadení
•    Detekcia sťažností a dokumentácia (tvorba upozornení)
•    Spracovanie a sledovanie nápravných a preventívnych opatrení sťažností
•    Tvorba a zlepšovanie relevantných dokumentov kvality (napr. Pracovné pokyny)
•    Správa dát v rámci ERP-systému IFS (napr. uvoľnenie dielov, kontrolný zoznam)
•    Účasť a vykonávanie auditov interných procesov
•    Podpora všetkých oddelení s ohľadom na témy kvality
•    Neustále zlepšovanie
•    Dodržiavať štandardy 5S podľa interných postupov, procesov a pokynov

•    Znalosť výrobných procesov , zastupiteľnosť

•    Znalosť problem solving nastrojov kvality

Kvalifikácia

Stredoškolské technického smeru

Technické pochopenie elektrických a mechanických častí

•    Skúsenosti s čítaním a porozumením technických výkresov
•    Pokročilá znalosť ERP systémov a MS office

Anglicky jazyk B2

Dodatočné informácie

PONÚKAME:

Nástupnú mzdu od 1500 euro brutto mesačne, v závislosti od skúseností kandidáta

• prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• priateľskú atmosféru a príjemnú severskú kultúru na pracovisku
• prácu v jednozmennej prevádzke v čistom pracovnom prostredí
• motivujúce platové ohodnotenie
• 13-ty plat bez nadväznosti na firemné výsledky
• ročný bonus
• príspevok do DDS
• finančnú odmenu za senioritu
• náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1500€
• 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
• stravné lístky v hodnote 5,80€ nad rámec zákonníka práce
• bezplatné školenia v rámci náplne práce
• finančný príspevok na vzdelávanie -  jazykový kurz
• možnosť zúčastniť sa firemných športových aktivít – futbal, tenis, stolný tenis, volejbal,
Multisport karta

Zásady ochrany osobných údajov