Customer Service Specialist z j. rosyjskim i angielskim

  • Pełny etat
  • Experience Level: Specialist
  • Dział: Customer Service & Business Security

Opis firmy

Jesteśmy TIMOCOM - firmą IT z sektora FreightTech. Jako eksperci w zakresie technologii informacyjnych i analizy danych pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów logistycznych, oferując inteligentne, bezpieczne i proste rozwiązania. Nasz System Smart Logistics łączy ze sobą ponad 50.000 sprawdzonych firm, zgłaszających codziennie do 1 mln międzynarodowych ofert przestrzeni ładunkowych.
#Smart #Safe #Simple to wspólne wartości dla ponad 500 osób z 40 krajów, które tworzą nasz zespół.

Lubimy optymalizację i skuteczne rozwiązania, dlatego myślimy o sobie, jako o niekorporacyjnej korporacji. Po otwarciu w 2019 roku biura we Wrocławiu intensyfikujemy swoje działania i rozbudowujemy nasz Team. Dołącz do nas!
TIMOCOM to przede wszystkim ludzie! Tworzymy zgrany zespół, a po pracy… sam/a zobacz.

Opis stanowiska

Pracując w Customer Service, będziesz codziennym wsparciem dla naszych klientów z całej Europy. Dlatego szukamy osoby, która nie wyobraża sobie dnia pracy bez kontaktu z ludźmi i ceni sobie dobre relacje (zarówno z klientami, jak i zespołem). Ważnym jest dla nas, abyś jako nowy/a TIMOs od początku utożsamiał/a się z naszymi wartościami oraz posiadał/a niezbędne kompetencje, aby dobrze czuć się w naszym modelu pracy.

Do Twoich codziennych zadań należeć będą m.in.:

  •   Odpowiadanie na telefoniczne i mailowe zapytania od klientów B2B,
  •   Pomoc w identyfikacji i rozwiązywaniu bieżących problemów klientów związanych m.in. z technicznymi aspektami obsługi systemu, fakturami, reklamacjami i rezygnacjami,
  •   Prezentowanie programu oraz koordynacja kwestii administracyjno-płacowych,
  •   Prowadzenie negocjacji;
  •   Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  •   Codzienna współpraca z zespołem Sales.

Kwalifikacje

Aplikuj, jeżeli:

  •   Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z telefoniczną obsługą klienta,
  •   Jesteś empatyczny/a, masz umiejętności analizowania i aktywnego słuchania (zależy nam na jak najlepszym zdiagnozowaniu problemu klienta),
  •   Znasz biegle j. rosyjski - będzie Ci potrzebny do codziennej komunikacji i budowania relacji z klientami,
  •    Znasz j. angielski (min. B1) w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację z klientem oraz z główną siedzibą w Niemczech,
  •  Używasz j. polskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację z zespołem,
  •    Obsługa komputera oraz programów MS Office nie jest dla Ciebie wyzwaniem,
  •   W codziennej pracy stawiasz na #Teamwork i postawę #OneTeam 😊

Dodatkowe informacje

Jakie benefity oferujemy?

  • umowa o pracę + premię od pierwszego dnia pracy
  • pracę w nowoczesnym biurze w budynku Centrum Południe
  • możliwość pracy zdalnej - do 100 dni w roku
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • lunch pass (190 pln netto)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • 13. pensję
  • dodatki z okazji stażu, ślubu i narodzin dziecka
  • premię za pozyskanie nowego pracownika dzięki Twojej rekomendacji
  • kompleksowy onboarding oraz możliwość rozwoju dzięki dostępowi do platformy szkoleniowej oraz językowej
  • ruchomy czas pracy
  • możliwość przyjścia do pracy z dzieckiem - wiemy, że niespodzianki się zdarzają, dlatego oferujemy osobne biuro przystosowane dla najmłodszych

Co jest dla nas ważne?

Kompetencje merytoryczne są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze dla nas w procesie rekrutacji są wartości, którymi kierujemy się w organizacji.

#Stay human - Kierujemy się tolerancją, akceptacją i szacunkiem. Respektujemy różne perspektywy i odmienne zdania. Jesteśmy ludzcy: wszyscy mamy ludzkie słabości - dzięki temu jesteśmy równi i to czyni nas silniejszymi.

#Work together - Jako One Team ufamy sobie wzajemnie i wspieramy się. Korzystamy z różnorodności naszej wiedzy i doświadczeń, by osiągać jak najlepsze wyniki. Wspólnie omawiamy nasze pomysły i poddajemy je krytycznej dyskusji.

#Do it - Jesteśmy specjalistami z siłą tworzenia innowacji. Dostrzegamy nowe zagadnienia, podejmujemy wyzwania, wykorzystujemy szanse i przekuwamy je w rozwiązania.

#Keep growing – Szkolimy się i rozwijamy. Stawiamy sobie ambitne cele. Konsekwentnie je realizujemy i obiektywnie oceniamy nasze możliwości.

#Focus customers - Rozumiemy naszych klientów i dostarczamy kompetentnych rozwiązań. Pomagamy spedytorom, przewoźnikom i załadowcom pokonywać ich logistyczne wyzwania.

#Take responsibility - Podejmujemy decyzje zorientowane na cel, jakim jest długofalowy sukces firmy. Bazujemy na liczbach, danych i faktach, aby zapewnić ich transparentność.