Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej B2B

  • Pełny etat
  • Experience Level: Specialist
  • Dział: Sales

Opis firmy

Jesteśmy TIMOCOM - firmą IT z sektora FreightTech. Jako eksperci w zakresie technologii informacyjnych i analizy danych pomagamy naszym klientom w osiąganiu ich celów logistycznych, oferując inteligentne, bezpieczne i proste rozwiązania. Nasz System Smart Logistics łączy ze sobą ponad 50.000 sprawdzonych firm z 46 europejskich krajów, zgłaszających codziennie aż do 1 mln międzynarodowych ofert dziennie.
#Smart #Safe #Simple to wspólne wartości dla ponad 600 pracowników z 40 krajów, które tworzą nasz zespół.

Lubimy optymalizację i skuteczne rozwiązania, dlatego myślimy o sobie, jako o niekorporacyjnej korporacji. Po otwarciu w 2019 roku biura we Wrocławiu intensyfikujemy swoje działania i rozbudowujemy nasz Team. Dołącz do nas!
TIMOCOM to przede wszystkim ludzie! Tworzymy zgrany zespół, a po pracy… sam/a zobacz.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby doświadczonej w sprzedaży B2B, która będzie odpowiedzialna za realizację polityki sprzedażowej TIMOCOM

 Czym będziesz zajmował/a się na co dzień?

  • Pozyskiwaniem nowych Klientów;
  • Budowaniem współpracy z Klientami poprzez kontakt telefoniczny i mailowy;
  • Kompleksową obsługą zapytań ofertowych oraz analizą potrzeb Klientów;
  • Obsługą wewnętrznych systemów;
  • Współpracą z innymi działami mającą na celu wzmocnienie sprzedaży oraz jakości obsługi Klienta (a także ducha #OneTeam!);

Kwalifikacje

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • Przez minimum 1 rok zajmowałeś/aś się sprzedażą telefoniczną;
  • Znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym (jesteśmy firmą międzynarodową i czasem musimy komunikować się w j. angielskim);
  • Indywidualnie podchodzisz do Klienta oraz bierzesz odpowiedzialność za podjęte działania;
  • Masz odwagę proponować i wdrażać własne inicjatywy (w zgodzie z polityką i standardami TIMOCOM 😊 );
  • Cechuje Cię proaktywna postawa i samodzielność w działaniu oraz umiejętność współpracy w zespole;
  • Lubisz dzielić się wiedzą, a także uczyć się nowych (wierzymy, że obie strony mogą się od siebie czegoś nauczyć);
  • Znasz język polski (to bazowy język komunikacyjny w naszym wrocławskim biurze;

Dodatkowymi asami w rękawie będą:

  • Znajomość języka niemieckiego, rosyjskiego lub litewskiego (jesteśmy otwarci na różnorodność 😊 )

Dodatkowe informacje

Jakie benefity oferujemy?

  • umowa o pracę + premię od pierwszego dnia pracy
  • pracę w nowoczesnym biurze w budynku Centrum Południe
  • możliwość pracy zdalnej - 100 dni w roku
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną
  • lunch pass (190 pln netto)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • 13. pensję
  • dodatki z okazji stażu, ślubu i narodzin dziecka
  • premię za pozyskanie nowego pracownika dzięki Twojej rekomendacji
  • kompleksowy onboarding oraz możliwość rozwoju dzięki dostępowi do platformy szkoleniowej oraz językowej
  • ruchomy czas pracy
  • możliwość przyjścia do pracy z dzieckiem - wiemy, że niespodzianki się zdarzają, dlatego oferujemy osobne biuro przystosowane dla najmłodszych

Zależy nam, żebyś lubił to co robisz, więc jeżeli sprzedaż to jest TO APLIKUJ!

Być może my i nasi Klienci czekamy właśnie na Ciebie 😊

Co jest dla nas ważne?

Kompetencje merytoryczne są bardzo ważne, ale jeszcze ważniejsze dla nas w procesie rekrutacji są wartości, którymi kierujemy się w organizacji.
#ONETEAM W naszej pracy od wielu lat stawiamy przede wszystkim na Team i pracę zespołową. Uważamy, że na dynamicznym rynku więcej zdziałamy, wspierając się wzajemnie, niż pracując w pojedynkę. Naszym zdaniem tylko w ten sposób możemy intensywnie rozwijać technologię i spoglądać w przyszłość.
#Różnorodność Jesteśmy firmą o międzynarodowym charakterze. Przekonaliśmy się już wielokrotnie, że różnorodność i umiejętność łączenia ludzi różnych kultur i języków są naszą siłą. Pozwalają nam spoglądać na wyzwania z różnych perspektyw i szybko znajdować najlepsze rozwiązania.
#Szacunek Szanujemy naszych pracowników, dlatego dbamy o jasne i uczciwe zasady współpracy.
#Komunikacja Przykładamy dużą wagę do szczerej komunikacji. Doceniamy uczciwość i otwartość w relacjach zawodowych. Jesteśmy fair i tego samego oczekujemy od naszych pracowników.
#Współodpowiedzialność Jako ONETEAM patrzymy na działania nie tylko przez pryzmat osobistych lub zespołowych działań, ale pamiętamy o szerszej perspektywie jaką jest cała organizacja.