Lider Zmiany_Brygadzista

  • Pełny etat
  • Dział: Production

Opis firmy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy kimś więcej niż tylko producentem i dystrybutorem systemów rurowych i kształtek z tworzyw sztucznych. Transportując wodę, powietrze i inne źródła energii w niezawodny, wydajny i zrównoważony sposób, każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do poprawy stanu naszej planety. Co więcej, robimy to z materiałów pochodzących z recyklingu lub nadających się do ponownego przetworzenia. Dlatego możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy "Nature's Network".

DYKA to Międzynarodowa Firma Produkcyjno -Handlowa. Jeden z wiodących europejskich producentów i dystrybutorów kompletnych systemów rurowych do instalacji wodno-kanalizacyjnych, posiadający zakład produkcyjny na terenie Dolnego Śląska i sieć handlową na terenie całego kraju.

W kulturze firmy DYKA najważniejszymi wartościami są: współpraca (rozwijamy się razem), inicjatywa (podejmujemy działania) oraz praca zorientowana na klienta i osiąganie wyników (sprawiamy się, że rzeczy się dzieją i wprawiamy naszych klientów w zachwyt)

Naturalnie -  tworzymy użyteczne produkty

Opis stanowiska

Lubisz, gdy efekt twojej pracy ma użyteczne zastosowanie?

Poszukujemy optymistycznego, już trochę doświadczonego i  pełnego motywacji wewnętrznej Operatora Linii posiadającego umiejętność motywowania i organizowania pracy niewielkiego zespołu (do 10 osób), który będzie

  • wspierał Dyrektora Zakładu w zarządzaniu grupą pracowników w celu realizacji planu produkcji
  • obsługiwał instalacje przemysłowe i linie produkcyjne do wytwarzania rur z tworzyw sztucznych
  • wspierał zapewnienie płynności i jakości produkcji
  • organizował, kontrolował i optymalizował proces produkcyjny na zmianie produkcyjnej
  • wspierał przestrzeganie BHP i kontrolował stan bezpieczeństwo pracowników i produkcji
  • współpracował z działem technicznym w kwestiach utrzymania ruchu
  • współpracował z działem kontroli jakości w kwestiach jakościowych

Kwalifikacje

Kim jesteś?

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale produkcji oraz doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu
  • masz ambicje, by w krótkim czasie zostać Mistrzem Zmianowym ( zespół do 15 osób)
  • Masz zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • Jesteś dyspozycyjny - gotowy do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Jesteś odpowiedzialny
  • Posiadasz wiedzę o technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych zwłaszcza EKSTRUZJI . To będzie dodatkową zaletą

Dodatkowe informacje

DYKA jest silnym i wiarygodnym graczem na rynku. Będziesz pracować w inspirującej i międzynarodowej organizacji. Na pierwszym miejscu stawiamy Twoje bezpieczeństwo. DYKA będzie również inwestować w Twój rozwój. Szczególnie interesuje nas to, czego szukasz u pracodawcy i chętnie o tym z Tobą porozmawiamy. Będziesz pracować w nieformalnej, przyjemnej atmosferze pracy, która przekłada się na ścisłą współpracę, uczciwość, gotowość do pomocy i nie tylko.

Staniesz się częścią profesjonalnej, uczącej się organizacji, z możliwościami rozwoju. Będziesz tworzył wartość dodaną zgranego zespołu! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Pozostałe warunki

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie: podstawa i premia uzależniona od realizacji celów
  • Dopasowany do Twoich potrzeb pakiet benefitów: kafeteria MyBenefit
  • Dodatkowy pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na Życie
  • Pakiet socjalny ZFŚS;
  • Dofinansowanie do dojazdów