Junior SAP FI/CO tanácsadó

Cég leírása

Rólunk:

A HOSTLOGIC 1989 óta elkötelezett az SAP technológiák iránt. Cégünk 2016-ban csatlakoztott a Techwave csoporthoz és lett a nemzetközi nagyvállalat európai központja Tehcwave Hungary néven. A legújabb SAP szoftver komponenseket kínáljuk, melyekhez rendszer-integrációs és bevezetési tanácsadást nyújtunk.

Az amerikai központú Techwave cégcsoport 2004 óta van jelen a piacon és mára egy globális IT megoldás szállító és teljes körű (end-to-end) szolgáltatóvá vált. Jelenleg több országban rendelkezünk leszállítási kapacitással Észak-Amerikában, Európában, Ázsiában és Afrikában.

Állás leírása

Munka jellege és Érvek mellettünk:

  • Hamarosan induló új projektjeinken keresztül, egy mentor mellett tanulhatod meg az SAP tanácsadás minden titkát!
  • EU munkaidő
  • Hibrid munkavégzés: 2-3 nap iroda (Budapest, XIII. Kerület) + home office
  • Tanácsadó cég vagyunk 50+ ügyféllel, nálunk széleskörű tapasztalatot szerezhetsz!!!
  • Sokféle iparág SAP támogatását végezzük: autóipar, tejipar, FMCG, vegyipar, bank, szerszámgyártás, stb;
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség;
  • Nagy tapasztalat a legújabb SAP technológiában (S/4HANA)
  • Nemzetközi és hazai projektek.
  • Hosszú távra tervezünk!

Feladatok:

  • Folyamat felmérések
  • Rendszer beállítások
  • Üzleti és technikai specifikáció
  • Tesztelés támogatás és oktatás
  • Részletes dokumentációk elvégzése
  • Support feladatok ellátása
  • Bevezetési projektekben való részvétel

Képzettség

Elvárások:

  • SAP CO vagy FI és CO modulok ismerete, legalább kulcsfelhasználói szinten
  • Jogszabályok ismerete
  • Tapasztalati elvárás:
    • 1 év SAP FI/CO tanácsadói tapasztalat
    • vagy keyuser FI/CO területen
    • vagy több éves pénzügyi kontrolling tapasztalat + SAP felhasználói tapasztalat, viszont itt azt is vedd számításba, hogy ez egy junior pozíció junior fizetéssel.
  • Ügyfél támogatásban szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Angol nyelvtudás tárgyalási szinten
  • Nagy munkabírás
  • Leszállítási felelősség

Előny:

  • SAP Upgrade tapasztalat
  • SAP S/4 HANA ismerete

További információk

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, sokszínű projektek
  • Mentoring program, kihívások és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés, Éves Bónusz és Cafeteria
  • Sportolás támogatás
  • Medicover Egészségbiztosítási csomag, magánorvosi ellátás, szűrőcsomag
  • Kedvezményes masszázs az irodaházban
  • Továbbképzési lehetőségek, nyelvoktatás
  • Home office lehetőség
  • Well-being, élmény-programok: céges rendezvények (online és személyes): mozi, kvíz játék, elégedettségi felmérések, ötletláda, gyümölcsnap, csapatépítők, stb.
  • Bringabarát munkahely
  • Kényelmes iroda gyönyörű kilátással
  • Hozzáértő és segítőkész kollégák, jó csapat

JOIN THE TECHWAVE TEAM!