FP&A Analyst

  • Teljes munkaidő

Cég leírása

A Techwave egy globális informatikai és mérnöki szolgáltató vállalat, amely forradalmasítja a digitális átalakulásokat. Hiszünk abban, hogy a technológiai szolgáltatások széles skálájával - vállalati erőforrás-tervezés, alkalmazásfejlesztés, elemzés, dolgok internete (IoT) és egyéb digitális szolgáltatások - segítjük ügyfeleinket abban, hogy maximalizálják lehetőségeik kiaknázását, és nagyobb piacot érjenek el.

A 2004-ben alapított Techwave, amelynek székhelye Houstonban (TX, USA) található, a digitális átalakítás, a vállalati alkalmazások és a mérnöki szolgáltatások terén szerzett szakértelmével teszi lehetővé a vállalkozások növekedésének felgyorsítását. Magyarországon 1989 óta vagyunk jelen (2016 óta Techwave színekben), elsődlegesen SAP szoftver komponensekhez kapcsolódó rendszer-integrációs és bevezetési tanácsadással.

Állás leírása

A Pozíciókról:

  • Újonnan induló Szolgáltató Központunkba keressük több területen jövendőbeli kollégáinkat. Az új munkatársakra a feladatok átvételében is aktív szerep vár.
  • Hibrid munkavégzés: 2-3 nap iroda + Home office lehetőség
  • Rugalmas, családbarát munkahely számos továbbképzési és fejlődési lehetőséggel
  • Nemzetközi csapat - nemzetközi ügyfelek
  • Irodánk: 1138. Budapest, Dunavirág utca 2-6., Gateway Office Park, 1. Torony
  • Kezdés: 2023. március

Feladatok:

  • Tervezési feladatokban való aktív részvétel, a tervezési rendszer működtetése
  • Közreműködés a rendszeres és eseti piacelemzési feladatokban
  • Részvétel értékesítési statisztikák, pénzügyi elemzések, havi kontrolling riportok készítésében
  • Egyéb rendszeres és ad-hoc riportok készítése a vezetőség részére
  • Részvétel a kontrolling folyamatok fejlesztésében
  • Havi, éves zárási folyamatokban való részvétel
  • Árkalkulációk kidolgozásában, ellenőrzésében való aktív részvétel
  • Aktív kommunikáció és együttműködés a társterületekkel

Képzettség

  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (a napi kommunikáció egy része angol nyelven zajlik)
  • Szakirányú végzettség
  • Precizitás, Önállóság, Jó kommunikációs készség,
  • Előny: Szolgáltató Központban (SSC) szerzett tapasztalat
  • Előny: Mérlegképes könyvelő végzettség

További információk

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, Éves Bónusz és Cafeteria
  • Lendületes, motivált csapat
  • Családbarát, rugalmas munkahely
  • Sportolás támogatás és edzőterem az irodaházban
  • Medicover Egészségbiztosítási csomag, magánorvosi ellátás, szűrőcsomag
  • Kedvezményes masszázs, körmös, pedikűr az irodaházban
  • Nyelvoktatás
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Well-being, élmény-programok: céges rendezvények (online és személyes): mozi, kvíz játék, elégedettségi felmérések, ötletláda, gyümölcsnap, sütinap, csapatépítők, stb.
  • Bringabarát munkahely
  • Kényelmes iroda gyönyörű kilátással
  • Hozzáértő és segítőkész kollégák

JOIN THE TECHWAVE TEAM!

Jelentkezés: Angol nyelvű önéletrajzzal és a bruttó fizetési igény megjelölésével!