Przedstawiciel Handlowy - Nasiona Warzyw

  • Pełny etat

Opis firmy

Syngenta jest jedną z wiodących firm rolniczych na świecie. Naszą ambicją jest pomóc bezpiecznie wyżywić naszą planetę przy jednoczesnej dbałości o środowisko. Nasz cel to poprawa zrównoważonego rozwoju, jakości i bezpieczeństwa rolnictwa dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie upraw. Nasze technologie umożliwiają milionom rolników na całym świecie lepiej wykorzystywać ograniczone zasoby naturalne. 28 000 naszych pracowników w ponad 90 krajach pracuje nad zmianą sposobu uprawy roślin.

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy Nasion Warzyw.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż nasion warzyw gruntowych w centralnej Polsce.

Opis obowiązków

  • Realizowanie polityki sprzedażowej na wyznaczonym terenie działania (woj. mazowieckie, część woj. łódzkiego, woj. podlaskie)
  • Obsługa gospodarstw w zakresie doradztwa i promocji odmian Syngenta celu wzrostu sprzedaży nasion
  • Promowanie technologii i rozwiązań firmy Syngenta podczas spotkań z rolnikami, profesjonalnych szkoleń i demonstracji polowych
  • Koordynacja doświadczeń polowych nowych odmian

Kwalifikacje

  • Wyższe wykształcenie na kierunku ogrodnictwo, rolnictwo lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w branży rolniczej
  • Wiedza agrotechniczna ze szczególnym uwzględnieniem tematyki środków ochrony roślin i nasion warzyw
  • Miejsce zamieszkania w centralnej części Polski lub gotowość do relokacji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Prawo Jazdy Kat. B

Kluczowe kompetencje

  • Umiejętności sprzedażowe
  • Ukierunkowanie na klienta
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja czasu pracy

Dodatkowe informacje

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia oraz warsztaty podnoszące kwalifikacje
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
Polityka prywatnościZnak firmowy