Clever Manual Tester

 • Pełny etat

Opis firmy

Siedzimy w branży IT prawie 10 lat. Przez ten czas stworzyliśmy swój autorski produkt, który z dumą udoskonalamy i wdrożyliśmy go w ponad 140 krajach. Storware Backup and Recovery, bo o nim mowa, cieszy się uznaniem u wielu mocnych graczy na rynku, takich jak Red Hat, IBM czy Dell.

To, czego możesz być pewny/a dołączając do teamu Backupmonstera to fakt, że masz realny wpływ na rozwój naszego produktu. Tak! Chętnie dzielimy się wiedzą zarówno wewnątrz teamu jak i na zewnątrz.

Opis stanowiska

Warunki zatrudnienia: 6-9k netto na B2B. Praca zdalna lub z biura (Warszawa, Bielsko-Biała)

 • wykonywanie testów manualnych, testów API oraz testów integracyjnych,
 • raportowanie wyników testów,
 • współpracę z programistami,
 • przygotowywanie scenariuszy testowych,
 • testowanie nowych funkcjonalności.

Kwalifikacje

 • Minimum rok doświadczenia w testowaniu aplikacji,
 •  Znajomość JIRA,
 •  Dobra znajomość systemów Linux i Windows od strony administratora.
 • Umiejętność projektowania scenariuszy testowych,
 • Umiejętność komunikowania się w języku angielskim (min. B1).

Dodatkowo:

👉 znajomość: Selenium, Ansible, Bash/PowerShell, Azure/AWS

Dodatkowe informacje

JAK SIĘ Z NAMI PRACUJE?

Podobno całkiem fajnie 😉 Stawiamy na przyjazną atmosferę i wspólny cel. Lubimy się uczyć – to nie jest tajemnicą. Dbamy o to, aby mieć „życie po pracy”, dlatego też w swoim zespole możemy pochwalić się niezwykłymi pasjami.

 

JAK REKRUTUJEMY?

Lubimy poznawać ludzi, ich doświadczenie i pasje. To oni inspirują nas do kształtowania zespołów w taki sposób, aby każdy był ekspertem w tym, czym czuje się najlepiej. Szanujemy czyjś czas i oczekujemy tego samego, dlatego też kontakt z nami jest bardzo łatwy. Szanujemy emocje – dlatego zawsze możesz liczyć na feedback od nas oraz gotowość na Twoje pytania. Lubimy rozwiać otwarcie i wprost, a brak jednej czy dwóch kwalifikacji nie jest dla nas powodem do odrzucenia, jeżeli… jesteś otwarta/y na naukę 😉 A więc… POGADAJMY!

_________________

Administratorem danych osobowych Storware Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 32, 02-220 Warszawa, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy pod numerem KRS 000510131 numer identyfikacji podatkowej (NIP): 5213672602reprezentowaną przez:Jan Sobieszczański – Prezes Zarządu. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia nam kontaktu z tobą. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegóły w polityce prywatności.

Polityka prywatności