SPECJALISTA DS. WSPARCIA TECHNICZNEGO I IMPLEMENTACJI [IT Systems Specialist] | 2 wakaty

  • Pełny etat

Opis firmy

Siedzimy w branży IT prawie 10 lat. Przez ten czas stworzyliśmy swój autorski produkt, który z dumą udoskonalamy i wdrożyliśmy go w ponad 140 krajach. Storware Backup and Recovery, bo o nim mowa, cieszy się uznaniem u wielu mocnych graczy na rynku, takich jak Red Hat, IBM czy Dell.

To, czego możesz być pewny/a dołączając do teamu Backupmonstera to fakt, że masz realny wpływ na rozwój naszego produktu. Tak! Chętnie dzielimy się wiedzą zarówno wewnątrz teamu jak i na zewnątrz.

Opis stanowiska

Warunki zatrudnienia: 6-8 k brutto, UOP. Praca zdalna lub z biura (Warszawa, Bielsko-Biała)

Kwalifikacje

👉 znajomość Linuxa (umiejętność instalacji i podstaw konfiguracji, idealnie jeśli centos, ale jak inna dystrybucja to też będzie w porządku)

👉 znajomość angielskiego minimum na poziomie B1

👉 znajomość co najmniej jednej platformy wirtualizacji (np. KVM) lub konteneryzacji (docker, kubernetes etc.)

👉 podstawowa wiedza na temat sieci i storage

 

Dodatkowo:

👉 wiedza na temat rozwiązań cloudowych (Azure Cloud, Amazon EC2, GCP)

Dodatkowe informacje

JAK SIĘ Z NAMI PRACUJE?

Podobno całkiem fajnie 😉 Stawiamy na przyjazną atmosferę i wspólny cel. Lubimy się uczyć – to nie jest tajemnicą. Dbamy o to, aby mieć „życie po pracy”, dlatego też w swoim zespole możemy pochwalić się niezwykłymi pasjami.

 

JAK REKRUTUJEMY?

Lubimy poznawać ludzi, ich doświadczenie i pasje. To oni inspirują nas do kształtowania zespołów w taki sposób, aby każdy był ekspertem w tym, czym czuje się najlepiej. Szanujemy czyjś czas i oczekujemy tego samego, dlatego też kontakt z nami jest bardzo łatwy. Szanujemy emocje – dlatego zawsze możesz liczyć na feedback od nas oraz gotowość na Twoje pytania. Lubimy rozmawiać otwarcie i wprost, a brak jednej czy dwóch kwalifikacji nie jest dla nas powodem do odrzucenia, jeżeli… jesteś otwarta/y na naukę 😉 A więc… POGADAJMY!

 

_________________

 

Administratorem danych osobowych Storware Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 32, 02-220 Warszawa, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy pod numerem KRS 000510131 numer identyfikacji podatkowej (NIP): 5213672602, reprezentowaną przez:Jan Sobieszczański – Prezes Zarządu. Przekazane nam dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia nam kontaktu z tobą. Przysługują Ci w związku z tym wszystkie prawa wynikające z RODO, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia lub sprzeciwu co do ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegóły w polityce prywatności.

Polityka prywatności