Professional Services Architect with English

  • Pełny etat

Opis firmy

Storware opracowujemy najlepsze w swojej klasie zmodernizowane systemy ochrony danych dla firm. Nasze oprogramowanie pomaga zmniejszyć ryzyko utraty danych i związanych z tym kosztów oraz jest skutecznie wdrażane w firmach na całym świecie. Ściśle współpracujemy m.in. z IBM, Dell EMC, Microsoft, RedHat, Nutanix, Citrix i Oracle.

Opis stanowiska

  • Backup 5/5
  • Linux 5/5
  • Cloud 4/5
  • Containers 4/5
  • Infrastruktura/Hardware 4/5

Tworzenie nowoczesnych systemów ochrony danych dla firm to coś o czym śnisz po nocach i marzysz za dnia? Chciałbyś współpracować m.in. z IBM, Dell EMC, Microsoft, RedHat, Nutanix, Citrix, Oracle, Micro Focus, Rubrik i podejować nowe wyzwania? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to w Storware czekamy właśnie na Ciebie! Jeśli już w Twojej głowie pojawia się zarys wymarzonej pracy, to czytaj dalej!👇

Kwalifikacje

Do zespołu Professional Servicess poszukujemy Architekta, którego cechy charakterystyczne to:

  • lata spędzone na implementacjach systemów klasy #Linux #Storage #backup,
  • naprawdę dobry systemowiec,
  • przy #Cloud oraz #Containers klika „Lubię to”
  • challenger, który widzi w Storware globalny potencjał
  • otwarty, lubiący dzielić się wiedzą w zespole oraz poza nim
  • chętny do współpracy z największymi markami na rynku IT (Technology Partners)
  •  nie boi się R&D oraz długofalowego planowania roadmapy (2022+),
  • #backupmonster to jego jeszcze nieodkryte „alter ego”
  • język angielski to dla niego normalka
  • inne języki to też nie problem (zdecydowanie u nas to atut!)
  • live demo, szkolenia, webinary, prezentacje to coś co sprawia, że żyje

Dodatkowe informacje

Jak wygląda życie #backupmosterów?

  • pracujemy w środowisku międzynarodowym, więc biznesowo operujemy głównie językiem angielskim
  • cenimy swobodny kontakt między ludźmi i przejrzystość komunikacji
  • stawiamy na partnerstwo w relacjach biznesowych
  • chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem
  • premiujemy otwartą głowę, nowe pomysły i zaangażowanie
  • ustalamy ścieżkę kariery indywidualnie i dostosowujemy ją do tempa rozwoju
  • mamy zespół o różnorodnych pasjach i kreatywnych umysłach (nagrywamy własny talk-show technologiczny, mamy dwa zespoły rockowo-metalowe, pasjonatów wycieczek górskich, motoryzacji, astronomii i wiele, wiele innych)
  • lubimy się integrować! :)
  • Zatrudnienie w opariu o B2B z wynagrodzeniem 13000-16000 netto

Brzmi ciekawie? Nie czekaj! Wyślij nam swoje CV już dziś!

Jak rekrutujemy?

1. Czytamy Twoje CV. Uważnie!

2. Dzwonimy do Ciebie i rozmawiamy o szczegółach: zajmiemy Ci około 10 minut i zadamy pytania odnośnie Twojego doświadczenia zawodowego oraz oczekiwań względem nowego pracodawcy.

3. Rozmawiamy online lub na miejscu w warszawskim biurze. Na tym spotkaniu poznasz nie tylko osobę z HRów, ale także liderkę lub lidera zespołu, do którego rekrutujemy. Zarezerwuj sobie około godzinę. Możesz sobie wcześniej przygotować pytania, jakie Cię nurtują.

4. Przekazujemy informację zwrotną. Nie zostawiamy Cię w niepewności - zawsze wysyłamy feedback, bo wiemy jak ważna jest prawidłowa komunikacja 😊 Czasami zapraszamy Cię na trzecie spotkanie z osobą z Zarządu.

5. Decyzja. Jeżeli obie strony są na tak - doprecyzowujemy warunki umowy oraz podpisujemy umowę przedwstępną, abyś mógł/mogła być pewna, że na Ciebie czekamy.

6. STARUJEMY RAZEM na pokładzie Backupmonstera! 🦖

Informujemy, że administratorem danych jest Storware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 32 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.