Junior Frontend Developer

 • Łopuszańska 32, 02-220 Warszawa, Polska
 • Pełny etat

Opis firmy

Storware opracowujemy najlepsze w swojej klasie zmodernizowane systemy ochrony danych dla firm. Nasze oprogramowanie pomaga zmniejszyć ryzyko utraty danych i związanych z tym kosztów oraz jest skutecznie wdrażane w firmach na całym świecie. Ściśle współpracujemy m.in. z IBM, Dell EMC, Microsoft, RedHat, Nutanix, Citrix i Oracle.

Opis stanowiska

Poszukujemy obecnie ambitnej i gotowej na solidną dawkę wyzwań osoby, na stanowisko Frontend Developer.

Dołączając do naszego zespołu będziesz brał/a udział w tworzeniu, testowaniu i debugowaniu aplikacji Storware: KODO i vProtect, opartych na frameworku Angular 6+.

 

  Kwalifikacje

  Must have:

  • minimum 0,5 roku doświadczenia w pracy w technologii Angular (wersja 6+),
  • znajomość: HTML5, SCSS, TypeScript,
  • znajomość GIT.

  Nice to have:

  • znajomość React,
  • umiejętność tworzenia testów e2e w Cypress.

  Dodatkowe informacje

  Wynagrodzenie i forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę, wynagrodzenie 5000-7000zł brutto miesięcznie.

  Tak wygląda praca z nami na co dzień:

  • organizujemy cykliczne szkolenia technologiczne,
  • chętnie dzielimy się wiedzą,
  • w Storware masz realny wpływ na wybór dogodnego narzędzia pracy,
  • masz głowę pełną pomysłów i chętnie angażujesz się w rozwój firmy? Wynagrodzimy to premią!
  • ustalamy ścieżkę kariery indywidualnie i dostosowujemy ją do tempa rozwoju,
  • oferujemy możliwość pracy zdalnej - 1-3 razy w tygodniu,
  • mamy zespół o różnorodnych pasjach i kreatywnych umysłach (nagrywamy własny talk-show technologiczny, mamy dwa zespoły rockowo-metalowe, pasjonatów wycieczek górskich, motoryzacji, astronomii i wiele, wiele innych),
  • lubimy się integrować! :)

  Brzmi ciekawie? Nie czekaj! Wyślij nam swoje CV już dziś!

   

  Etapy rekrutacji:

   

  1. Analiza CV

  Weryfikujemy aplikacje kierując się wymaganiami projektu.

  2. Rozmowa telefoniczna do 10-15 minut

  Podczas rozmowy dopytujemy o najważniejsze dla nas kwestie, aby lepiej poznać kandydata.

  3. Zadanie techniczne - jeśli rekrutacja tego wymaga

  W trakcie niektórych procesów, chcemy zobaczyć jak wygląda kod kandydata w praktyce. Wysyłamy wówczas zadanie do wykonania, drogą mailową.

  4. Rozmowa rekrutacyjna + techniczna 

  Jeśli etap 2 lub 2 i 3  :) przebiegnią pozytywnie, wówczas przechodzimy do kluczowego etapu - rozmowy w naszym biurze (lub zdalnie, jeśli nie masz możliwości aby do nas przyjechać). Sprawdzamy podczas niej wiedzę techniczną, omawiamy rozwiązanie zadania (jeśli takowe mamy), rozmawiamy o projekcie, zespole i firmie oraz o Twoim doświadczeniu, osiągnięciach, pasjach i wielu innych tematach, abyśmy mogli się poznać jak najlepiej.

  5. Informacja zwrotna do 1 tygodnia

  Jeśli otrzymałeś/aś pozytywne noty po rozmowie ;) kontaktujemy się z Tobą aby przekazać Ci najlepszą z możliwych informację "Witamy na pokładzie!". Jeśli na ten moment nie możemy zaproponować Ci współpracy, nie poddawaj się! Może następnym razem znajdziemy wspólne możliwości do rozpoczęcia przygody w Storware.

   

  Informujemy, że administratorem danych jest Storware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 32 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.

  Filmy do obejrzenia

  Polityka prywatności