Grafik

  • Pełny etat

Opis firmy

Storware opracowujemy najlepsze w swojej klasie zmodernizowane systemy ochrony danych dla firm. Nasze oprogramowanie pomaga zmniejszyć ryzyko utraty danych i związanych z tym kosztów oraz jest skutecznie wdrażane w firmach na całym świecie. Ściśle współpracujemy m.in. z IBM, Dell EMC, Microsoft, RedHat, Nutanix, Citrix i Oracle.

Opis stanowiska

Poszukujemy wystrzałowego kreatora/kreatorki na stanowisko Grafika w branży IT! Mile widziane pomysły z nutą szaleństwa.

Do Twoich obowiązków, będzie należało:

  • projektowanie graficzne materiałów marketingowych dla firmy Storware oraz dla portalu OpenVirtualization.pro – strony www, grafiki do kampanii promocyjnych, landingi, newslettery, bannery, infografiki, grafiki, raporty, e-booki itp.,
  • tworzenie kreatywnych projektów graficznych, zgodnych ze strategią firmy i przyjętym KV, ale nie tylko 😉
  • tworzenie projektów wraz z przygotowaniem do druku,
  • współpraca z zespołem w celu osiągnięcia wysokiej jakości artystycznej ze szczególnym ukierunkowaniem na User Experience i Customer Experience,
  • udział w spotkaniach, rozmowach i tworzeniu linii kreatywnych.

Kwalifikacje

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • znasz pakiet Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator),
  • potrafisz poradzić sobie z PowerPointem :)
  • projektowałaś/projektowałeś grafiki zarówno do digitalu, jak i na potrzeby printu (cyfra i offset),
  • znasz formaty grafik do social mediów – Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, a jeśli nie znasz – chcesz się ich nauczyć,
  • jesteś na bieżąco z aktualnymi trendami w grafice, animacji, serialach na Netflix’e :)
  • dbasz o porządek – na grafice i w obszarze roboczym,
  • potrafisz w multitasking i pracę pod presją czasu,
  • chcesz się uczyć i jesteś otwarty/otwarta na sugestie i poprawki,
  • potrafisz pracować zespołowo, a brainstormy to Twój żywioł,
  • znasz Adobe After Effects, Adobe Premiere - mile widziane,
  • masz doświadczenie w kreacjach dla branży technologicznej – również mile widziane, ale niekoniecznie, u nas wiele się nauczysz,
  • fajnie, jeśli kiedykolwiek robiłaś/robiłeś: gify, memy, filmiki poklatkowe,
  • potrafisz pracować w zespole i chętnie dzielisz się wiedzą, pomysłami i pozytywną energią.

Dodatkowe informacje

Wynagrodzenie i forma zatrudnienia:

  • umowa o pracę, wynagrodzenie 5500- 7000zł brutto miesięcznie.
  • możliwość współpracy na podstawie kontraktu B2B.

Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (lub jeśli wolisz - B2B), w firmie o wysokich standardach i w rozwijającym się środowisku biznesowym,
  • pełną wyzwań pracę w bielsko-bialskim oddziale Storware, gdzie pracuje cały zespół marketingu,
  • udział w ciekawych projektach z obszaru IT (bezpieczeństwo danych, backup, środowiska chmurowe, wirtualizacja) - Ważne! Chcemy komunikować się inaczej, niż wszyscy, z nutką humoru, a może i szaleństwa :)
  • możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań dla naszych marek i produktów,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • bardzo dużo dobrego poczucia humoru i codzienną porcję heheszków,
  • ubezpieczenie grupowe, możliwość dołączenia do opieki medycznej (po 3 miesiącach), szkolenia i integracje.

Brzmi ciekawie? Nie czekaj! Wyślij nam swoje CV oraz portfolio już dziś!

Informujemy, że administratorem danych jest Storware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 32 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.