Junior Java Developer

  • Pełny etat

Opis firmy

Storware opracowujemy najlepsze w swojej klasie zmodernizowane systemy ochrony danych dla firm. Nasze oprogramowanie pomaga zmniejszyć ryzyko utraty danych i związanych z tym kosztów oraz jest skutecznie wdrażane w firmach na całym świecie. Ściśle współpracujemy m.in. z IBM, Dell EMC, Microsoft, RedHat, Nutanix, Citrix i Oracle.

Opis stanowiska

Dołączając do naszego zespołu będziesz odpowiedzialny/a za rozwój i utrzymanie aplikacji Storware.

Do twoich zadań będzie należało tworzenie kodu, testów automatycznych oraz współpraca z zespołami deweloperskimi takich firm jak: Red Hat, Citrix, IBM oraz wiele innych.

Będziesz mógł/mogła rozwijać swoje kompetencje w zakresie technologii Java oraz platform takich jak AWS, czy technologii związanych z wirtualizacją.

Kwalifikacje

Must have:

  • Doświadczenie minimum pół roku na podobnym stanowisku;
  • Java EE / Spring Boot / Java SE;
  • Bazy danych: MariaDB / MySQL - ogólna znajomość SQL;
  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Linux na poziomie użytkownika, w szczególności Bash, VIM, etc.;
  • OOP i wzorce projektowe;
  • ORM - JPA / Hibernate;
  • Maven;
  • Znajomość podstawowych algorytmów i struktur danych.

Dodatkowe informacje

Forma współpracy i wynagrodzenie:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie 5000-7000zł brutto.

Tak wygląda praca z nami na co dzień:

  • organizujemy cykliczne szkolenia technologiczne;
  • chętnie dzielimy się wiedzą - mamy w swoim zespole specjalistów posiadających ponad 10 letnie doświadczenie w dziedzinie programowania,
  • w Storware masz realny wpływ na wybór dogodnego narzędzia pracy,
  • masz głowę pełną pomysłów i chętnie angażujesz się w rozwój firmy? Wynagrodzimy to premią!
  • ustalamy ścieżkę kariery indywidualnie i dostosowujemy ją do tempa rozwoju,
  • oferujemy możliwość pracy zdalnej - 1-3 razy w tygodniu,
  • mamy zespół o różnorodnych pasjach i kreatywnych umysłach (nagrywamy własny talk-show technologiczny, mamy dwa zespoły rockowo-metalowe, pasjonatów wycieczek górskich, motoryzacji, astronomii i wiele, wiele innych),
  • lubimy się integrować! :)

Brzmi ciekawie? Nie czekaj! Wyślij nam swoje CV już dziś!

Informujemy, że administratorem danych jest Storware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 32  (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.