Tester / QA Engineer

  • Pełny etat

Opis firmy

Storware opracowujemy najlepsze w swojej klasie zmodernizowane systemy ochrony danych dla firm. Nasze oprogramowanie pomaga zmniejszyć ryzyko utraty danych i związanych z tym kosztów oraz jest skutecznie wdrażane w firmach na całym świecie. Ściśle współpracujemy m.in. z IBM, Dell EMC, Microsoft, RedHat, Nutanix, Citrix i Oracle.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie platformy do automatycznego testowania oprogramowania oraz przeprowadzanie testów bieżących i regresyjnych.

Kwalifikacje

Wymagane:

  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomość technik testowania oprogramowania;
  • Znajomość systemu operacyjnego Linux;
  • Umiejętność pisania skryptów BASH;
  • Doświadczenie w używaniu rozwiązań CI/CD.

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość Ansible/Python w kontekście automatyzacji;
  • posługiwanie się REST API w procesach automatyzacji;
  • Znajomość narzędzi skanujących oprogramowanie (security oraz statyczna analiza kodu).

Dodatkowe informacje

Forma współpracy i wynagrodzenie:

  • umowa o pracę lub kontrakt B2B;
  • wynagrodzenie 7000,00 - 9000,00zł brutto (UOP).

Tak wygląda praca z nami na co dzień:

  • organizujemy cykliczne szkolenia technologiczne;
  • chętnie dzielimy się wiedzą;
  • w Storware masz realny wpływ na wybór dogodnego narzędzia pracy;
  • masz głowę pełną pomysłów i chętnie angażujesz się w rozwój firmy? Wynagrodzimy to premią!
  • ustalamy ścieżkę kariery indywidualnie i dostosowujemy ją do tempa rozwoju;
  • oferujemy możliwość pracy zdalnej - 1-3 razy w tygodniu;
  • mamy zespół o różnorodnych pasjach i kreatywnych umysłach (nagrywamy własny talk-show technologiczny, mamy dwa zespoły rockowo-metalowe, pasjonatów wycieczek górskich, motoryzacji, astronomii i wiele, wiele innych);
  • lubimy się integrować! :)

Brzmi ciekawie? Nie czekaj! Wyślij nam swoje CV już dziś!

Informujemy, że administratorem danych jest Storware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 32 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.