Specjalista ds. Content Marketingu

  • Umowa

Opis firmy

Kim jesteśmy? Innowatorami, odkrywcami, rock'and'rollowcami! Udowadniamy, że tematy związane z backupem i ochroną danych nie są nudne! Tworzymy najlepsze w swojej klasie zmodernizowane systemy do ochrony i archiwizowania danych doceniane przez firmy na całym świecie. Naszymi partnerami technologicznymi są m.in. IBM, Dell EMC, Microsoft, RedHat, Nutanix, Citrix i Oracle.

Poznaj drużynę Storware i wyjątkowego Backupmonstera!

Poszukujemy osoby, która wesprze nasz Dział Marketingu nie tylko świetnym contentem, ale też kreatywnością, energią i pomysłowością. Z nami na pewno nie będziesz się nudził/a, możesz za to liczyć na wsparcie w codziennej pracy, ogrom dobrego poczucia humoru z nutką sarkazmu, a przede wszystkim - na rozwój swoich kompetencji.

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował/zajmowała?

  • samodzielnym tworzeniem materiałów content marketingowych – tekstów firmowych, postów do social mediów, treści mailingów, tekstów na www itp.,
  • koordynowaniem prac zewnętrznych copywriterów,
  • współtworzeniem z zespołem kreatywnym komunikatów reklamowych,
  • współpracą z ekspertami branżowymi, developerami, grafikami, ekipą wideo, motion designerami pod kątem tworzenia wysokiej jakości contentu (prezentacje, webinary, kampanie reklamowe, filmy, animacje, teledyski),
  • wyszukiwaniem i nawiązywaniem kontaktów z branżowymi ekspertami,
  • monitorowaniem trendów, w tym w mediach społecznościowych i komunikacji online,
  • wyłapywaniem momentów dla RTM.

Kwalifikacje

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • biegłej znajomości języka polskiego oraz języka angielskiego (warunek konieczny, min. C1),
  • doświadczenia przy projektach marketingowych B2B oraz podstawowej wiedzy na temat SEO,
  • doświadczenia w prowadzeniu profili w mediach społecznościowych
  • umiejętności wyszukiwania i analizowania danych niezbędnych do pracy np.: raportów, badań, analiz, wystąpień,
  • znajomości pakietu MS Office, w szczególności: Microsoft Excel, PowerPoint i Word,
  • kreatywności, chęci nauki i poznawania nowości technologicznych,
  • swobody doboru języka i form komunikacji do określonych grup odbiorców,
  • samodzielności, decyzyjności, zorientowania na rozwiązywanie problemów,
  • otwartości na konstruktywną krytykę, umiejętności pracy pod presją czasu oraz doskonałej organizacji czasu pracy,
  • mile widziane: doświadczenie w tworzeniu treści związanych z obszarem IT, AI, Cloud Computing, Internet of Things itp.,
  • mile widziane: doświadczenie w e-mail marketingu, marketing automation.

Dodatkowe informacje

Co możemy zaoferować?

  • pracę w firmie o wysokich standardach i w rozwijającym się środowisku biznesowym,
  • wynagrodzenie w wysokości 6000,00-8000,00zł netto na kontrakcie B2B lub odpowiednio na UOP,
  • pełną wyzwań pracę w bielsko-bialskim oddziale Storware, gdzie pracuje cały Zespół Marketingu,
  • udział w ciekawych, czasem szalonych, projektach z obszaru IT (i nie tylko),
  • udział w projektach CSR-owych – współpraca z fundacjami na rzecz poprawy jakości życia zwierząt, a także ze środowiskiem muzycznym
  • możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań dla naszych marek i produktów,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • dużo dobrego poczucia humoru z nutką sarkazmu podlanego pyszną kawą,
  • możliwość dołączenia do opieki medycznej na preferencyjnych warunkach (po 3 miesiącach), szkolenia i integracje,
  • obiadowe piątki – lubimy dla siebie gotować 😊

Brzmi ciekawie? Nie czekaj! Wyślij nam swoje CV już dziś!

Informujemy, że administratorem danych jest Storware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 32  (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.