Specjalista ds. marketingu

  • Pełny etat

Opis firmy

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania wspierającego współdzielenie, zabezpieczanie oraz archiwizację danych.

Szukamy kolejnego diamentu do naszego 2-osobowego zespołu marketingowego.

Opis stanowiska

Osoba, która do nas dołączy będzie odpowiedzialna za:

  • pozyskiwanie materiałów do publikacji na portalu OpenVirtualization.pro (i innych nowo tworzonych): artykuły, webinaria, publikacje video, prezentacje itp.,
  • koordynację prac nad ww. publikacjami (kontakt z ekspertami, grafikami, redaktorami i in.),
  • przygotowywanie harmonogramu działań i nadzór nad terminowym realizowaniem projektów,
  • redakcję i korektę tekstów - także pod kątem SEO,
  • aktualizację strony i publikację artykułów – Wordpress,
  • publikację materiałów w sieciach społecznościowych: profil na Twitterze i Facebooku
  • monitoring mediów,
  • współpracę z zespołem w zakresie planowania i realizacji strategii rozwoju portalu OVP.

Kwalifikacje

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • masz doświadczenie zawodowe w marketingu oraz SEO,
  • potrafisz płynnie komunikować się w języku angielskim (głównie pisanym),
  • uwielbiasz media społecznościowe, a tworzenie treści sprawia Ci przyjemność,
  • masz otwartą głowę i kreatywny umysł i myślisz poza schematami,
  • dbasz o detale i masz zdolności koordynowania wielu procesów jednocześnie,
  • czerpiesz dobrą energię z pracy zespołowej,
  • chcesz się rozwijać i uczyć od najlepszych.

Dodatkowe informacje

Co czeka Cię z nami?

  • ogromna dawka pozytywnej energii i bodźców do działania ❤️,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (preferowane) oraz długoterminowa współpraca,
  • praca w obszarze nowych technologii w dynamicznie rozwijającej się branży IT,
  • możliwość pracy zdalnej - 1-3 razy w tygodniu,
  • praca w zespole ludzi o różnorodnych pasjach i bardzo kreatywnych umysłach - nagrywamy własny talk-show technologiczny, mamy dwa zespoły rockowo-metalowe i wiele innych,
  • benefity (owocowe poniedziałki, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, system premiowy i inne).

Brzmi ciekawie? Prześlij nam swoje CV już dziś!